Új hozzászólás Aktív témák

  • TriX2010

    tag

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem....
    Először is elnézést, de nem olvastam vissza, mert nekem a terület új, és nem hiszem hogy sokra mennék a végtelen mennyiségű információval, amit esetleg csak részben tudok magamévá tenni...

    A poszt célja, hogy felkészüljek, PC-ről macbook-ra váltásra, illetve el tudjam dönteni hogy érdemes-e meglépnem a cserét.

    A helyzet:
    Jelenleg Windowsos :W :O laptopot használok. Soha nem kezeltem más rendszert.
    Fő tevékenységek, illetve amik működése elengedhetetlen lenne a továbbiakban is:
    Alapvető dolgok, mint Office használat, böngészés, torrentes letöltés... Hálózaton keresztüli filmnézés TV-n, hálózati meghajtó gyors elérése...
    Hardveres szempontból..: Olyan teljesítmény ami megfelel minimum egy HP 840 G3 noti képességeinek... Illetve otthon bővíthető (cserélhető) SSD és vagy HDD, mivel szükséges a nagy tárhely is. Ezen felül AC wifi, ami fontos.
    Szóval a lényeg, hogy váltanék. A win kicsinál idegileg, csak a gond van vele nap nap után.
    iPhone-t használok, korábbi Windows Phone után, és életem egyik legjobb döntése volt... Ezen felbuzdulva tervezgetem a MacBook kipróbálását.
    Segítsetek nekem tanácsokkal, hogy érdemes-e váltanom, mire figyeljek, milyen típusokat preferáljak vagy épp kerüljek. Tudok-e pl egy 128gb-os tárhelyű MacBook Air-ben (5-8 éves típusok) otthon SSD-t cserélni nagyobbra, vagy MacBook Pro-ban megtenni ugyanezt HDD-vel együtt ha olyan típus amiben két meghajtó lehet, valamint pl van-e lehetőség ezekben Wifi kártya cserére gyorsabbra...

    Egyébként közepes szintre rangsorolnám magam informatikai területen, de az Apple gép most új téma...
    Remélem sikerült nagyjából minden lényeges gondolatot leírnom, várom a segítő válaszokat :R

    Üdv mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

    \"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

Új hozzászólás Aktív témák