Új hozzászólás Aktív témák

  • benji999

    csendes tag

    Sziasztok!

    Na sikerült a forum végére jutnom... :U
    Most állok egy macbook vétele előtt.Ill.notit szeretnék,de aztán láttam ezt a kukacos almát és elrabolta a szivemet.Probálgatam összegyüjteni milyen progikat kell beszerzenem stb.
    Viszont van pár kérdésem:

    1. 2 laptop között vacilálok.Ez ill ez

    http://www.laptop.hu/index.php?main=main&page=bolt&subpage=kirakat&itemid=9533&op=details&mode=laptop_uj

    között

    Ami a Dell malmára hajtja a vízet: - 3év (alapból) a gari
    - videókari
    - HDMI kimenet
    - kártyaolvasó

    -Tehát videókari: úgye ez attól függ mire használja az ember.Én játékra nem,progi,net,zene,msn,film mondhatnánk átlagos dolgokra kell. Miútán kiprobáltam a játékot xboxn ill,ps en,elmebeteg dolognak tartom a játékot gépeken,kb mintha teknőbe mosnék,ugy hogy van x.érzékü mosógép már mind1...viszont annak örülnék ha a HD film nem szagattna meg ilyenek,meg anélkül futna,hogy a proci felrobbana,vagy leolvadna a müanyag a hátulján :)

    -HDMI kimenet: fontos hogy rá tudjam kötni az asztali monitoromra,ill lcd/plasma tvre.Ehez ez a csati elengedhetetlen.VAn rajta egy mini dvi csati,de nem igazán vagyok otthon ezekkel a csatikkal,szoval ez mennyire jó az előbb említett célokra?

    -kártyaolvasó: úgy tudom ez nincs a macbe :o

    A másik dolog ami bekavart hogy én ebben az összeállításban venném:

    http://www.ramiris.eu/termek.php?cikkszam=19305&page=1

    és most meg olvasom hogy van valami új,amiben más a tft panel,ill . intel X3100 videokari van.Ehez kapcsolodan vlaaki irta,hogy ezen már fut a hd film,miért a simán Intel GMA 950 nem?

    A lényeg hogy nem akarom megvenni úgy hogy 2 hónap múlva már megvehetem volna olcsobban is mert jönn az új. Lehet egyébként hogy összekevertem ezt a videokarit a proval.nemtudom,javítsatok majd ki!

    Jó közben kiderítettem hogy ez a video kari dolog valóban létezik,csak az általam nézett nagykerben,még a régi fajta van benne. :o :W
    Pedig megvettem volna,de így....(a forrás fontos,mert máshonét 100al többért vehentémmeg)

    VAlakinek van tapasztalat a 2 kártyát illetően?
    A válaszokat előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák