Új hozzászólás Aktív témák

  • metafenomÉN

    csendes tag

    Olvastam egy érdekes dolgot mindig nagyon oda akartam figyelni hogy akut karban tartsam :
    "
    A hordozható Mac-ek telepének legjobb teljesítménye érdekében első használat előtt, és később pár havonta érdemes végrehajtani a következő lépéseket.
    Töltsd fel a MacBook akkumulátorát teljesen. Ezt abból látod, hogy a töltő csatlakozóján lévő LED zölden világít, illetve a kijelzőn, a menüsor jobb oldalán a teleptöltöttség mérő teljes töltöttséget mutat.
    Még legalább két órán keresztül ne vedd le a gépről a töltőt. Használhatod közben a gépet, ha szeretnéd.
    Válaszd le a töltőt a gépről, és kezdd el használni, hogy lemerüljön. Amikor az akkumulátor már majdnem teljesen lemerült, figyelmeztetni fog erre a gép.
    Használd tovább a gépet, míg el nem alszik (majdnem teljesen lemerül). Mielőtt a gép eladludna, ments el minden munkádat, és zárj be minden alkalmazást.
    Kapcsold ki a gépet, vagy hagyd ebben az alvó állapotban legalább öt órán keresztül.
    Ismét csatlakoztasd a töltőt, és töltsd fel újra az akkumulátort"

    De én azt hallotam hogy a LI-ion akuk esetében az egyik alap szabály hogy soha ne hagyd teljesen lemerülni. Itt pont az ellenkezőjét kéri havonta 1szer :Y Kinek higgyek :F

Új hozzászólás Aktív témák