Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Madoc #2334 üzenetére

    Ja, a Trial hosszabbításra gondoltam xD

    Este még letesztelem amit @DaveHutt írt (KÖSZI!) aztán hagyom.

    Az meg hogy milyen problémák vannak a játékkal (Ezt már csak így a közösbe):

    Sajnos a mai világban ez van, minden gyorsan kell, minden sz@r, összecsapott, elkapkodott.

    A vélemények pedig nem gond ha eltérnek, a színvonalnak kell egyezni.

    Destiny esetén írtam mér le nagyon sokszor, sokaknak egyre jobban tetszik, meg mekkora király játék (Főleg PC-sek esetén...) pedig a világ egyik legnagyobb átverése (Mondom ezt többszáz óra játék után).
    Rengeteg időt toltunk bele, és nagyon jókat szórakoztunk, de ettől függetlenül feladtuk.

    Viszont velem szemben sokaknak (Még konzolos berkekben) is még mindig szórakoztató a játék és tolják. Van ilyen is.

    A bugok ellenére, és főleg annak a fényében, hogy mennyi pénzt öltünk a Destinybe feleslegesen, nekem simán megéri a játék. Ha lenne más, ami leköt, akkor nem venném meg, jelenleg nem nagyon van, így valószínűleg megveszem. Sajnos a cimboráim feladták a legelején, talán ha megveszem, ők is beleugranak xD

    Az eszem persze mondja, hogy nem ér teljes árat (És a többiek is, jogosan!), viszont jelenleg nincs más, és a 2 hétvége + az első 10 óra szórakoztató volt, le tudott kötni, szóval egy darabig még elleszek vele.

    @PVP: A Destinyben már bizonyított, mennyire felesleges egy ilyen játékba a PVP. (Főleg azzal a megoldással...)

    Van rengeteg PVP játék, felesleges a Coop lövöldéket tönkretenni. pistike nekiáll vinnyogni ezerrel, hogy túl op ez, meg túl op az, és másnapra a jól felépített PVE build mehet a kukába. Persze aztán meg más lesz túl op, szóval beindul a mókuskerék. Balanszolni vagy nehéz, vagy senki sem tud.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák