Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz #59620352 #17126 üzenetére

    Kifejezetten olyan sorozat, ami már olyan szinten hulladék, hogy én is dobtam. Értetlenül tekintek a véleményedre, de hát más nézőpont.

    (#17135) [oWn]f4te
    Annál is mennyi sírás volt, hogy túl sok benne a pénzügyi fogalom, habár én azt az addictsos feliratban levő magyarázatok nélkül is teljesen értettem, szóval kissé ott is furán néztem, hogy mennyire alap dolgokat nem tudnak egyesek, illetve a mértékegységekkel mennyire nincsenek tisztában a kedves "nézők"...

    (#17140) Ijk
    Én ott kezdtem el kissé furán nézni, mikor ellőtték, hogy "ugyan, elképzelhetetlen, hogy ezt fiúk csinálják, hogy nézne már ki" <-- ezt a tank vezetésére, tankcsatákra mondták ^^

    (#17148) xRagna
    Még jó pc se kell hozzá, csak minél szarabb a gép, annál több idő és türelem :P

    (#17155) orichalcos
    Még mindig a terjedelmével van a probléma, de ezért nincs túl sok kedvem venni egy kindle-t, kinyomtatni meg még ráérek, szóval egyenlőre szerintem ez sokaknak hasonló indokokkal van parkolópályán.

    (#17157) orichalcos
    Mégis csak a világ uralkodója volt, ahhoz pedig azért erősen illik ez a személyiség :) Tulajdonképpen legyőzhetetlen...

    (#17160) Ijk
    Egy ideje én is csak áttekergetem a részeket, túlságosan csöpögős, irreális, értelmetlenek a részek, kb nem is történik bennük semmi...

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák