Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz coco2 #50766 üzenetére

    @SQX_Barto

    Végig értem az Ascendance Of A Bookworm első évadján. Van sztori, van stílus, van jó rajzolás, a főszereplő kiscsaj egy cukorfalatka. A magam részéről még nem ismertem, úgyhogy nézem tovább a többi évadot.

    @oriic fentebbi listájából még a Saga Of Tanya The Evil-re és a No game No Life-ra magam is adok +1 voksot. Igaz, ez utóbbiban a főszereplői pozícióban nem csak női karakter van. Annak az animének van egy karakter építő sztorija mellék szálon régmúlt időből, ami ad rá egy kicsi magyarázatot, vajon Istenek miért alkíthatták úgy a dolgokat, ahogy, és lazán sírva lehet fakadni rajta, annyira édes.

    A többi javasolt animét én magam nem ismerem. De a fentieket bátran ajánlani tudom.

    Aztán ha a végére értél, és kell még, ezeket a saját jegyzékemben találtam egykoron megnézett és nem teljesen vacak animék között, amikben női központi karakter van:

    Munou na Nana
    Lycoris Recoil
    Made in Abyss
    Puella Magi Madoka Magica

    Viszont ha megfelelnek hárem animék, vagy no.2-es pozícióban női fő karakterek, na olyanokból annyi van, hogy folyót lehetne rekeszteni velük.

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés