Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    Nos akkor, tegnap megnéztem, hagytam kicsit ülni de végülis írok róla pár sort:

    EVANGELION:3.0+1.01 THRICE UPON A TIME

    Pozitívan ültem neki az előzetes vélemények alapján - abszolút megérte, remek filmélmény volt, nagyon jól összerakták Anno-ék. Féltem hogy nem éri el az EoE magasságait, de az a helyzet hogy szerintem sikerült... és sokkal befogadhatóbb módon! Rengeteg dolgot adott hozzá a lore-hoz (némelyik elég fura is volt nekem, dehát másik idővonal ugye), pont ott lassult be a történet ahol kellett, volt elég sok fanservice is (cuki Ayanamitól kezdve meztelen Asukáig minden), de rengeteg helyen elég tömény volt, pont ott ahol a lore-hoz hozzáadott - ezért sok visszatekerés volt nálam és nagyon be fog figyelni egy újranézés is + utánaolvasgatás de maximálisan elégedett vagyok, nem gondoltam volna hogy sikerül tökéletesen lezárni a sagát - de aztán mégis bejött a bravúr. Na meg happy ending lett, hadd' ne magyarázzam mennyire kellett ez egy pszichológiára épülő filmsorozatnak, ami főként a főszereplő gyötrődéséről szól...

    Abszolúte 10/10. Sok filmet nem néztem idén (kötelező Oscarosokat letudtam, plusz pár trash streamingről), de ez magasan a legjobb élmény volt, még úgy is hogy volt más hasonlóan erős film is amit láttam. Mondjuk amekkora Eva rajongó vagyok (és még a 3.33 is tetszett, sőt, az a kedvencem!) nehéz lett volna elrontani, de most tényleg olyat rakott le a Khara amire nem tudok rosszat mondani. Talán csak annyit hogy igényel egy újranézést is... de az már emberfüggő.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák