Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Nova96 #23083 üzenetére

    "Olvastam és tartom a véleményem.hogy ami magyar mű(legyen az bármi) a legjobbakkal is egyértelműen egy "csapatba" van számodra." - Ez természetesen nincs így. Épp csak általában a magyar vagy világirodalom gyöngyszemeit szoktam (pozitív) példaként hozni. Van egy csomó rossz magyar mű is - ezek, ha régiek, általában nem maradtak a köztudatban -, vagy olyanok, amik nekem személy szerint nem tetszenek, de mások rajonganak értük, mint egyes avantgárd és posztmodern írások. De a Kincskereső kisködmön éppenséggel az egyik legjobb magyar regény, és ez nem is vita tárgya.

    Nézd, amikor én akkora voltam, mint te, irodalmi estekre jártam, többkönyves írókkal közös előadásokat szerveztünk, a játékiparban rejlő, azóta beigazolódott és épp beigazolódó művészeti lehetőségekről tartottam prezentációt az iskolában, stb., miközben az életem sem volt egyszerűnek mondható, de mégis azt mondom, felnőtt fejjel azért másként látja az ember a világot. Igazán elhihetnéd, veled is meg fog történni - remélhetőleg. És mindettől függetlenül fogalmakon lovagoltál. :)

Új hozzászólás Aktív témák