Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz Psych0 #11235 üzenetére

    Nem is kellene 1000 cím, csak az ismertebbek/újak. Anime szaküzletnek hírdetik magukat mégis pl az Xpress több DVD-t tart, mint ők.

    Az meg, hogy mindenki letölti sajnos részben egyetértek. Vannak igazi rajongók, akik meg is veszik azt az anime-ot, ami tetszik, de sokan el vannak kényelmesedve és azt hiszik ingyen készülnek, így pénzt sem kell adni értük:U

    Pl itt van a Devil May Cry. Magyar árakhoz képest igazán olcsó, szép kiadás, kíváncsi vagyok, hogy hányan vették meg és hányan töltötték inkább le, mert úgy "ingyen van"... (vagy hogy letöltötték, tetszett nekik, aztán meg nem vették meg azon az alapon, hogy "Minek? Már láttam...")

    Az se kifogás, hogy "Nincs rá pénzem"...akkor miből vett FullHD LCD TV vagy PC játék esetében meg legújabb Core i7-es PC-t 120k-s VGA-val, amin olyan full grafikán megy a játék, hogy meg tudja számolni hány hajszála van az ellenséges katonának? Akarat kérdése az egész, a felfogással van baj. Én sem vettem meg pl a Mass Effect 3-at (legalábbis elnapoltam) és inkább az áprilisban megjelenő Infinite Stratos-t veszem meg...

    Archanon: Annak az árnak minimum a fele csak az, hogy Japánból származik (a leírás szerint). :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák