Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadeofme

    tag

    válasz tildy #7856 üzenetére

    Butorotok amugy is van mar egy par, nem? :)

    Legiaap:
    A nyelvtudas valoban nem minden, de azert egy kozepfok ajanlott. A talpraesettseggel viszont sokat lehet kompenzalni. Neked sikerult, de akinek nem fekszik a nyelv es konyokolni sem tud annyira, annak tenyleg nem sok eselye van.

    Wyco:
    En az otthoni sz*r fizumbol aligse tudtam megengedni magamnak vmit, ha meg felmegyek videkrol Pestre es fizetem az albit, rezsit, kajat, stb-t, akkor meg ott sem lettem volna, ugyhogy nekem a kulfold volt az egyetlen jarhato ut a boldogulas fele. (Persze lehet megcsiphettem volna vmi jo allast diplomaskent, ami 1. eleg alomszeru ma Magyarorszagon, mert nem a papiron mulik, 2. napi 12-14 oraban kereshettem volna annyit, mint itt 7-8 oraval.)
    Es igen, itt a vendeglatos melobol is fent lehet tartani egy autot, haza lehet ugy menni, mint egy "amerikai nagybacsi" (ajandek hegyek) es el lehet utazni oda, ahova csak akar az ember.
    A kulonbseg a mindennapokban vannak. Azok szurkebbek es a kero sem olyan, mintha 2x annyit keresne az ember, de valamit valamiert.
    En nem banom igy sem.

    Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

  • eszgé100

    őstag

    válasz tildy #7856 üzenetére

    az zsír, tök jó móka, nekünk már majdnem megvan mindenünk, viszont a számlaegyenlegünk konvergál a 0 felé... :D

    (jó azért annyira nem rossz a helyzet. ;) )

    Wyco: én nem tudom, de az otthoni fizunkból, nem tudtam volna egy ilyen lakást kivenni, meg bebútorozni fél év alatt, meg olyan dolgokat megengedni magamnak amiket itt szereztünk, pedig én is csak egy ice cream man vagyok, nem nagy szám meló (szerintem a legkényelmesebb helyem nekem van az ismerőseim közül), de normálisan fizetnek, meg azért jutismaradis, mindennap találkozok emberekkel, amelyiknek van ideje kicsit szóba is elegy velem, és így azért sokat tudtam fejlődni, később tudok keresni jobban fizető melót is

    "-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

Új hozzászólás Aktív témák