Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dipeti

    senior tag

    válasz Tufa_ #28853 üzenetére

    "Engem bosszant ez a leszarom hozzaallas..." Teljesen egyet ertek. Persze attol fugg mihez hasonlitjuk. Haverom BP-en el, onnan jott latogatoba es fel sem tunt neki, sot megjegyezte, hogy milyen kedvesen szolnak hozza. Az en ingemkuszobom teljesen mas 2 ev West Yorkshire utan.

    "Egy kis sushi box, viz, egy csoki, $30...""...szimplan szar minoseg, tul sok cukor, fat..."
    Azt sem mindegy hol veszed. Nemelyik hely irtozatosan tularazott. En ma pl 13 dollarert ettem egy remek kis paninit es lencselevest etteremben. Nekem vagy 3 honapba telt mire felfedeztem a jobb helyeket, ugyanis azok el vannak dugva. Five Guys, McDonald's, Shake Shack, Subway, Dunkin Donuts, szendvicsezo helyek, dodgy kebab truckok nagyon lathato helyen vannak, hatalmas feliratokkal, minden sarkon.
    Amit nagyon tudok ajanlani az a CAVA, NAYA, Poke helyek. Remek vega/vegan opcioik vannak vallalhato aron. (10-14 dollar)
    Azzal teljesen egyetertek, hogy a kinalat nagyresze gagyi es egeszsegtelen, de vannak alternativak.

    "Meg a FiDi teljesen ures hetvegen.."
    Imadom, hogy este nyolc utan egy lelek sincs az utcan az Oculustol lefele. Kedvenc helyem setalgatni. :D

    Meg egy erdekesseg: kotelezove teszik a keszpenz elfogadasat NYC-ban. Kicsit mas iranyba mennek ezek jenkik. Ahelyett, hogy kotelezo vettek a contactless paymentet vagy a kartyas fizetest, inkabb ramennek a KP-ra. Az indoklas - miszerint a kartya kirekeszti a szegenyeket - netto bullshit, ugyanis en erkezesem utan 1 honappal csinaltattam bank accountot online (debit card), csak egy SSN kellett hozza; tehat csak annak nincs bankkartyaja, aki nem akar.
    Illetve a contanctless payment korulbelul a boltok 25%-ban elerheto, mindenhol mashol magnetic stripe van (most insecure possible)

    Marcius vegen megyek LA-be, kivancsi vagyok nagyon mi lesz a tapasztalatom. Miami talan egy fokkal kellemesebb volt service szempontjabol, mint NYC, de azt se lehet egy lapon emliteni az europaival.

    [ Szerkesztve ]

    Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Tufa_ #28853 üzenetére

    Az itteni ettermeink 50%al tobb embert kell hogy alkalmazzanak mert az otthoni (uk) pincer kiviszi a tanyert es visszahozza az ureset, itt kell egyett alkalmazni hogy kivigye es egy masikat hogy vissza...
    Be kell íratni a folyamatleírásba, hogy visszafelé nem jöhetnek üres kézzel! Hatékonyságnövelés 50%! :D

    A 250 staffbol kb 80 meg mindig chequen van.
    Eszerint ott is vannak élhetetlen emberek, még kiaknázatlan tartalékok :K

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák