Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Mercutio_ #26282 üzenetére

    pl tanfolyam[link]

    allas[link]
    nem azt mondom h 3 nap tanfolyam utan egybol megkapod a csucsfizetest de ha erdekel van benne lehetoseg, ugyanigy 1001 dolog van amibe belekezdhetsz, a buszsoforoket is megfizetik egesz jol, vagy darukezelo stb
    Jeffy pl hardvermokerolo tanfolyamot csinal, abban is van racio, tobb mint mondjuk mekdonalcban mosogatni. birom h otthon mindig ezzel a mosogatassal jonnek, mikor szerintem azert legkevesbe sem ebbol all anglia, max otthon nem birjak felfogni vagy csak igy akarjak leszolni es homokba dugni a fejuket, en pl ugye 4 eve forma1ben rontom a levegot, es ez is csak addig tunt "nagy szamnak" mig be nem kerultem. eltelt kis ido es ugyanolyan szimpla job mint mas. iszonyat sok a lehetoseg csak meg kell mozdulni, nyilvan ez minden esetben kis rizikoval jar, nem csak az h megfelelsz-e hanem sokkal inkabb h ki kell berelni uj szallast sok esetben es legtobbszor fel evet alairatnak veled ami ha nem valik be az uj melo akkor kellemetlen. london ennyibol egyszerubb mert ott tomegkozlekedessel megoldod h elerd az uj helyet es nem kell szinte egybol koltozni, videken meg a francnak van kedve 100 kilometert ingazni mondjuk 3 honapig mire eltelik a probaido. es akkor meg nem is mondtam tul nagy keresesi zonat. viszont amig fiatal valaki es vagy nem egy egesz csaladot lat el szerintem erdemes probalkozni mert nem mindegy h 1000 fontbol vagy el vagy 3000bol ahogy Tildy is irta
    erre a temara pl munkatarsamnak 3 gyereke van es ugye mennek a megszokott nyaralasokra minden evben amit egyedul lazan kifizetsz viszont otod magadra mikor ott hagysz 10-15k fontot akkor nem olyan vicces miamiba menni :D

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák