Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Sirandrish #16302 üzenetére

    3-4 ezer font 2009-ben nekunk 3-4 honapra volt eleg, egy iranylondonos szallason lakva (+8 ember) , munka nelkul, olcso kajakat vasarolva. Mindig volt ennivalo, de azert nezni kellett mit veszunk. Elso honapban vettunk teljes metroberletet, aztan rajottunk, ha nem utazunk napi 4-5 fontot el, akkor felesleges.

    Egy evig laktunk azon a szallason, a penz meg mint irtam kettonkre 3-4 honapra volt eleg.

    En valoszinuleg olyan angollal johettem ki, mint te, talan picit jobbal, nem kellett segitseg NI-hoz.
    Ha engem kerdezel, novemberben semmikepp, nalunk a jan vege-maj idoszak tunt eddig megfelelonek munkakeresesre, valtasra.

    Fojtviki : "Ha en kibirtam ugy, hogy nekem volt ezelott gerinc serv mutetem, akkor barki kibirna szerintem!."
    Vagy nem. En ket napig voltam szallodaban takaritani , a legadazabb ellensegemnek sem kivanom. Nem, nem mindenki birja ki. En nem birtam ki, ket nap utan feladtam. Inkabb az egeszsegem, mint hogy ott menjek tonkre. ( Majd egy hetig minden porcikam sajgott utana, a terdemrol nem is beszelve).

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák