Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz Bozek #8950 üzenetére

    "azért van, hogy játékokat ajánljanak egymásnak az fórumtagok"
    Pontosan ezt tette...de persze Te megmagyarázod, hogy rosszul :) Csupán mert neked nem tetszik.
    Szerinted minden ajánlat mindenkinek bejön? Vagy csak az Amazonon kívüliek jönnek be? Vagy tilos ingyeneset ajánlani?
    Gondolkozz el mielőtt lehurrogsz valakit, aki segíteni akart és segített is másoknak
    Nem hiszem, hogy neked kéne eldönteni, hogy mit kell másnak ajánlani. És mivel játékot ajánlott egy játékos topikban igen is van létjogosultsága, ha pedig olyan beszűkült vagy, hogy nem érted csak neked nem tetszik, mindemellett még mindig nem muszáj elolvasnod, hát idegesítsd csak magad rajta, mert minden bizonnyal lesznek még hasonló hozzászólások.
    Én kifejezetten örültem neki, hogy felhívták rá a figyelmem.

    "a Google Play akcióit nem látom annyiszor, mint az Amazon-t"
    Hát tegyél ellene! Te is hozzá tudsz szólni és (ha ajánlasz, annak) még valaki hasznát is venné.

    "meg se találom az Amazon app-ban"
    Itt nálad vagy veled van a baj, mert én azonnal megtaláltam és fel is telepítettem párat, ha elakadtál itt segítségre találsz, csak kérdezned kell.
    A Store Home oldalon a hirdetések közt (oldalra)lapozva az egyik lesz az, azon belül már látod az egész pakkot.

    "a már csak a személyeskedés az, ami megy részedről"
    Ez a "feldughatjátok magatoknak" elég gyökér dolog volt részedről (akár személyeskedésnek veszed, akár nem), amikor csak segítő szándékkal (és mint írtam teljesen helyesen) írt egy hozzászólást, de hát valakitől ennyire futja és úgy látom nálad ez általános, ha nem tűnik fel neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák