Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz Fejvadi #4188 üzenetére

    Igen, szomorú hír ez, de hát megmondta a HTC, hogy ők 2 évig frissítik a telefonjaikat. Ezt betartották, erre számítottak a userek. :) 4.1-től megkaptunk mindent elsőkként 5.0.2-ig. Szép kort megélt az M7. Végig bugmentes, gyors szoftver, nekem még 1 év, mire lejár a törlesztőm, aztán vagy M8, vagy M9-re váltok (vagy ha már lesz, akkor M10). A lényeg, hogy egy full fasza kis telefonom van még egy évig, mindenféle idióta hibáktól mentesen (hála istennek). Azért féltem attól, hogy valamit el fognak rontani direkt az utolsó frissítésben, ahogy a Sony szokta. :) Sőt, nagy respect nekik, hogy inkább csúsztak majdnem 1 hónapot a frissítéssel, de akkor is korrigálták a hibákat.

    Az M9-ről majd azért megvárom a teszteket előbb, megnézek 342367762 Youtube videót, mert a Snapi810 nagyon szar lett... Eddig ugye a G Flex 2 és M9 használja, na, most a G Flex 2 lassított felvételre throttlingolja magát, az M9-en meg sütni lehet. Nem csodálkoznék, ha a Samsung elkezdené árulni az Exynost... De, igazából az M8 is tökéletesen elég mindenre, nekem az is, megfelelne.

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák