Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz zombinyul #35848 üzenetére

    Viszont van ra igeny, mert ugyanazt tudja negyedannyi arbol, mint amit megveszel 2-3 havi fizetesbol..
    Jo pelda erre a Xiaomi. Boven elegendo az atlagembernek (Redmi szeria), sot, van amelyik meg tobb is (Mi szeria) mint kell.
    Es abban az arban nem is erdekelne ha esetleg egy iPhone vagy Samu klon designben.
    O+5 is kurvajonak tunik tudasban, pont letojom, hogy a hatulja kikopott i7 lett.
    Viszont lehet hogy kinai, de leulteti hardverben az iphonet is es a Samut is..

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz zombinyul #35848 üzenetére

    Azért ez már nem teljesen állja meg a mai világban...tény nekem is koppintás szagú az op5, de vannak más modellek is a piacon, amin már akínaik sem a copy paste dolgot alkalmazzák. Pl Xiaomi Mi mix. Azt tegyük hozzá a nagyok sem hoznak formabontó dolgokat sokszor. Az S8 lett most jó, de pl az alma megint csak csiszolgat a formán. Én pl ezért szerettem a G4-et, mert az kilógott a sorból. Ha meg azt nézed, hogy a P10 előbb kint volt azzal a kinézettel, mint most a htc v op5 kinéz...
    A vízállóság meg relatív. Csomo olyan telefon van, ami bírja a vizet pl cseppálóság szintjén, csak nem írják rá nagyképűen(mint ahogy kiderült ez a H9 esetén mikor szétszedték), de nekem pl ez a funkció az, ami hidegen hagy. Nem használom a telefont szivacs helyett.....fotós topikban is láttam eddig 2 képet talán, aminél jó ha vízálló volt a telefon.....
    Az ois igen hiányzik a H8-ból, de sok kínai telefonban benne van. A H8 meg pl sebességben felveszi a versenyt az akkor kiadott konkurenciával. Itt van a kezemben a H8 és tényleg az egyetlen lemaradása a G4-el szemben, hogy éjszaka nem lehet vele olyan könnyen fotózni. Ennyi....és van már Pesten hivatalos huawei ügyfélszolgálati pont, mint más gyártó esetében. Lehet szidni a kínai gyártókat, de jönnek fel rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák