Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok!

    Valaki tudna arra választ adni hogy youtube ap-ba miért csak kisebb felbontás választható mint amit a telefon tudna? Előbb már googléztam rá sokat de sehol nem találtam erről infót! Emlékeim szerint 1 éve még tudtam FHD videókat nézni, most viszont 720p a max amit ki tudok választani olyan videóknál is amiket ha gépen nézek 4k is választható, FHD kijelzős telefonomon pedig csak 720p, Annyira ez engem nem zavar, ezért nem is kerestem eddig rá, mert 720p is bőven jó, legalább nem zabálja annyira a netem... De héten haver is ezzela kérdéssel jött hogy nem-e tudom miért 360p a max választható mikor teloja tudná a 720p-t is, kérdezősködtem és pl 1ik havernak meg samsung s4-en szintén 720p a max pedig az is tudná a FHD-t. Szóval most már nagyon érdekelne miért van ez a korlátozás és hogy lehetne megkerülni?

    Ami még érdekes hogy régebben volt a telomon 1 progi ami képes volt lementeni a youtube videókat olyan forrásba ahogy felrakták, szóval akár FHD-be is letölthetem a videókat, most ugyanez a program csak 480p-be képes lementeni :S

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok
    Nem tudom hogy jó topikba írok-e de más hasonlót nem találtam.

    Lenne 1 Lenovo Vibe Shot Z90 teló ami tegnap még tökéletesen működött, aztán lemerült, fel lett téve töltőre és azóta meg van halva, telefonálni lehet vele, de semmi más nem megy, lényegében 1 app se kapcsol be! Vagy semmi se történik vagy feketére vált a kép és pár perc múlva kiírja hogy az app nem válaszol. Leszámítva pár alap programot mint pl számológép.
    A telefon folyamatosan meleg, és gyorsan merül! A googel szolgáltatások elvileg 70% ban terheli a telot ami szerintem nagyon sok, de hiába tiltom le nem történik semmi, még a képernyő tologatása is akad, vagy 1-2 másodpercre néha meg is áll.

    Gépre kötve nem látni a tárhelyek tartalmát, korábban ezzel se volt gond, de most csak kidobja a windoz a 2 meghajtót, (telefon és sd) de rákattintani nem lehet mert kiírja hogy nincs bent lemez, mintha nem lenne formázva vagy tönkre lenne menve a memória, de ha kiveszem az sd-t és kártyaolvasóval kötöm a gépre akkor látni, így a képeket sikerült is lementeni... a telo fájl kezelője viszont látja a belső tárhelyet, a windoz viszont nem...

    A fő gond hogy a telon olyan appok vannak, pl jegyzetek, stb amikbe nagyon fontos nélkülözhetetlen adatok vannak! Így a gyári visszaállítás, törlés, rom csere szóba se jöhetnek! (mondjuk így hogy a gép nem látja a telot romot nem is tudnám újra rakni)

    Valakinek van valami ötlete mi lehet a gond, valahogy el kéne érni hogy induljanak az appok.

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz #77646080 #35567 üzenetére

    Kösz a gyors választ, beleolvasgattam és tök úgyanez a gond, azért ez elég durva hogy lényegében a világ összes 5.1 es teloja meghalt... :O

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nővérem Samsung Galaxy S9 képernyője megadta magát, nem lett leejtve, simán csak le volt téve asztalra, fel akarta oldani és nem adott képet, előtte még hibátlan volt, néha bevillanak zöld csíkok de semmi egyéb, full fekete az egész. Ha megcsörgetem kicseng, értesítés hangok is jönnek, gépre kötve látszik a telefon, kiírja hogy S9 csatlakoztatva stb, de azt írja hogy üres nincs rajta adat, pedig a belső memória és a sd kártya is tele van, szóval ez érdekes, de valamiért nem látja, reggel még nővérem leszedte róla a képeket akkor még látta a mappákat, azóta a sim tálca ki lett véve vele együtt az sd kártya is, most hogy vissza lett téve és gépre kötve semmi nem látszik az adatokból :( Pedig rengeteg dolgot kéne még lementenie róla, a fő gond hogy sok app tartalma kéne, nagyon fontos lenne, ehhez pedig valahogy a telefon képét kéne látni, de a kijelző halott.
    Szóval az lenne a kérdés mit lehet ezzel kezdeni? Össze lehet valahogy kötni géppel, tv-vel akármivel úgy mint 1 külső kijelzőt? hogy a telon el lehessen indítani az appokat és kimenteni ami kell? Én csak olyan megoldásokat ismerek amikhez a telóra kell telepíteni appot vagy engedélyezni a képernyő tükrözést, de ezekhez előbb a telefonon kell engedélyezni, de mivel nincs kijelző így ezeket nem tudom megcsinálni. Valaki tud valami megoldást?

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #46721 üzenetére

    Mint kiderült a képeket még akkor mentette le amikor már néha villogott a kijelző reggel, de szóval akkor fel volt oldva a telefon, ezért látta a mappákat, utána már nem tudta feloldani mert meghalt a kijelző. Nincs beállítva se újlenyomat, se arcfelismerés, se pin, hogy miért azt én se értem, nővéremnek ezek soha nem kellettek pedig 5 éve megvan a teló... felhő mentések se voltak beállítva, ő csak simán használta a telót, átlag felhasználó, csak minta volt beállítva, amit most hiába próbálunk halott kiélezőn vaktába berajzolni nem sikerül :(

    Kérdés mitől tud 1 kijelző ennyire meghalni az állásba hogy full sötét az egész, kb karcolás sincs rajta, lehetséges hogy nem a kijelző a rossz hanem más szállt el? Csak mert arra is gondoltam hogy kéne venni hozzá 1 használt kis hibás kijelzőt az alliról, 5-10 ezer közt lehet kapni olyanokat amiken van körömnyi fekete folt, de legalább be lehetne vele kapcsolni a telot... 3 telefonomba cseréltem már kijelzőt, szerintem ezt is megtudnám csinálni youtube videó alapján, jóbban már úgyse tudnám elrontani... csak kérdés érdemes-e, mert ha nem a kijelző a rossz akkor csak pénzkidobás.

Új hozzászólás Aktív témák