Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #46721 üzenetére

    Mint kiderült a képeket még akkor mentette le amikor már néha villogott a kijelző reggel, de szóval akkor fel volt oldva a telefon, ezért látta a mappákat, utána már nem tudta feloldani mert meghalt a kijelző. Nincs beállítva se újlenyomat, se arcfelismerés, se pin, hogy miért azt én se értem, nővéremnek ezek soha nem kellettek pedig 5 éve megvan a teló... felhő mentések se voltak beállítva, ő csak simán használta a telót, átlag felhasználó, csak minta volt beállítva, amit most hiába próbálunk halott kiélezőn vaktába berajzolni nem sikerül :(

    Kérdés mitől tud 1 kijelző ennyire meghalni az állásba hogy full sötét az egész, kb karcolás sincs rajta, lehetséges hogy nem a kijelző a rossz hanem más szállt el? Csak mert arra is gondoltam hogy kéne venni hozzá 1 használt kis hibás kijelzőt az alliról, 5-10 ezer közt lehet kapni olyanokat amiken van körömnyi fekete folt, de legalább be lehetne vele kapcsolni a telot... 3 telefonomba cseréltem már kijelzőt, szerintem ezt is megtudnám csinálni youtube videó alapján, jóbban már úgyse tudnám elrontani... csak kérdés érdemes-e, mert ha nem a kijelző a rossz akkor csak pénzkidobás.

Új hozzászólás Aktív témák