Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Sziasztok,

    S2-es topicban beírtam - bár nemtom hányan olvassák azt- ezért itt is megkérdezem. (nem feltétlen készülékspecifikus a dolog, ezért kopizom át):

    A megjelenési évében vásároltam a készülékemet, tehát elég idős a mobil, de idáig gond nélkül működött.
    az elmúlt hónapban kezdte úgy, hogy ha villnatóval fotóztam, fekete képernyőre váltott és, teljesen leakadt...akku ki-be segített csak. Úgy gondoltam, h az idős akkumulátor makkant meg -akkorát tört a feszültség, hogy beállította a rendszert-....ezek mellett nemegyszer fordult elő, hogy hívás kezdeményezéskor megszólalt az a kis trilla (vagy mi a fene) de kicsengés nem követte...pár mp után elkezdett számolni (mintha létrejött volna a kapcsolat a hívott féllel) ...de nem hallottam semmit, a hívott statikus zajt vagy "zsebben maradt telefon" zaját hallotta a hattérben.
    Megoldás: újraindítás!

    Mindezek hatására vettem egy új akkumullátort (nem gyárit, de -elmondás alapján- minőségi utángyártott) bízván abban, hogy minden problémám tovaszáll....akku be, factory reset. (jah, azt tudni ,kell, hogya legfrissebb elérhető GYÁRI software van rajta...soha nem látott egy darab custom ROM-ot sem)

    Factory reset...újra kezdem belakni a készüléket....erre ma egy sürgős hívást kellett volna intéznem, és "trilla" ....és néma csend...nincs kicsengés, elindul a számlálás (nem, nem fél másodperc alatt vette fel a hívott!) és újra jött a "zsebzaj".

    Találkoztatok már ilyen hibajelenséggel?! Vagy ez egyedi?
    Ha igen, mi a megoldás? Dunába vele? :(
    Nagyon szeretem, szerettem....sosem gondoltam volna, h valaha akkor 145.000ft-ért telefont veszek. Azóta is vigyázok rá mint a hímestojásra...erre tessék. :S
    Lehet SW?! (factory reset után sem jött helyre) lehet hogy alaplap?!

    Mi lehetne a méltó utódja? ...nem tudom.
    Előtúrtam a 10éves Nokia 6131-em, most azzal bonyolítom a hívásaimat, az mint a Doxa, teszi a dolgát...de hiányoznának az okostelefon kényelmi funkciói...illetve a gyönyörű fényképei (az utóbbi pár hétben többen is dícsérték a képeit -pedig aztán tényleg nem mai csirke a gép)

    Szerintetek ez az Android hibája (más is találkozott már ilyennel?) vagy HW -es lehet a gond, és abban az esetben papírnehezék...?! :U

    Sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák