Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Necc #2378 üzenetére

    Elvileg elég lenne, csak van egy-két érdekes dolog a telefonnal kapcsolatban, amit nem igazán értek. Az én esetemben a teljes felhasználható tárhely 2.3 G. Ha hozzáadom a 768 M RAM-ot, akkor 3G-át kapok. Na ez az érdekes, mivel állítólag ez a teló 4G memóriát tartalmaz amiből 1G a RAM, tehát 3G-nak kellene lennie a felhasználható tárhelynek.
    A 768 RAM az biztos mert ha összeadom használt és a szabad memóriát 768 jön ki nem 1G.
    A tárhelyre pedig 2.3-at ad meg.
    Kicsit átverve érzem magam és nem tudom reklamáljak-e t-mobilnál mert amikor a a telefont vettem nem szerepeltek a paraméterek a jellemzőknél csak 4G memória (jelenleg is ez szerepel), de ez 1G-vel kevesebb.
    Elvileg amcsiban 768 RAM-al adták ki a telót, de annak a kijelzője is csak 4 vagy 4,3 és nem 4,7.
    Amikor megvettem a telót a gyári rendszer már 1G-át elfoglalt így kb. 1,3-al tudok gazdálkodni, ami hamar elfogy, pedig pár progit telepítettem fel rá.
    Valójában nem zavart a dolog addig amíg fel nem raktam rá a Navigont, ami Magyar térképpel majdnem megette az összes tárhelyet. Játékokkal nem is tudok próbálkozni, mivel azokat nem teszi fel helyhiány miatt.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák