Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz air #8764 üzenetére

    Hat samuek haznal is cserelnek kijelzot, akksit ha gond lenne vele, persze az oszetetteb szerelesnel elviszik es haza is szallitjak az eszkozt igaz ebben az esetben az ido mar nem mindig rovid, hala a magyar szervizpartnereknek :( .

    Nem az enyem a wp7 lumia , csak is eros hivott fel hogy koltozne az egyik rendszerrol a masikra es win7 alatt outlook-kal nem ment a vcard sync, a felhotarhelyet ahova a wp7 menti a contaktokat droid alol nem eri el, blutyukon nem kuldhetoek a nevjegyek ( tiszta rohely :((( ) . Lehet a vege az lesz hogy elkerem a telefonjait es nekiulok en mert tutti valamit nem jol csinal.

    Koszi a tippeket, elmondom neki, bar ezt probaltam a multkor megmagyarazni neki.

    Az a baj azt nem tudom hogy a zune-val nem e lehet importalni a contaktokat, mert akkor az kinyerheto lenne...

    A wayteq-et nem bantom mert tudom hogy Kelzsocs, Janos es meg jo paran a vallukon viszik azokat az eszkozoket ha supportrol van szo. Bar nem olyan tabletem van de a munkajuk minden elismerest megerdemel.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt egy nem fogadott hívása Chuck Norris-tól

Új hozzászólás Aktív témák