Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davidvarga

    tag

    válasz cappa72 #5043 üzenetére

    Igen volt factory. Nos a srác csinálta a cwm recoveryt mtk droid tool segítségével (ami úgy zajlott hogy volt mentése ami már nincs 😅😫 es onnan választotta ki a boot.img amiből a progi csinált egy recoveryt, ezt el is küldte nekem) és ha minden igaz bem fleshelt külön semmit csak ezt a progi. Látni látja csak hibaüzenetet dob unknow open sdcard vagy valami ilyesmi (most nem vagyok otthon ha otthon leszek pontosítom) a lényeg hogy nem tudja megnyitni és nem lehet csatolni sem megpróbáltam. A mentéshez tudsz adni egy linket, leírást? Am 4.4.2 volt rajta de azt mondta az egésznek azert fogott neki mert amint internet volt a telón minden félét letöltött, hiába csinált gyári visszaállítást meg factoryt. Sejtésem szerint valami mókolt rom volt. Gondol9m egy gyári firmware flashelés lenne a legcélszerűbb, csak sehol nem találok hozzá semmit, de még nagyon infót sem a telórol. Ami engem még aggaszt, hogy nem biztos benne hogy látta az imei számokat az mtk droid toolban. Ezt valahogy ki tudom deríteni, mert gondolom ha elszált az nvram is akkor kuka.

Új hozzászólás Aktív témák