Keresés

Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz Mittu88 #40575 üzenetére

    Pl. elkezdi böngészgetni az XDA-t, ott megtalálni pár program telepítőjét, de ha konkrétan a nevükre keresel úgy általánosságba ami érdekel, az első pár találat között valszeg lesz belőlük letölthető változat. Majd ezt USB-vel felrakod a tabletre, és fájlkezelőből feltelepíted az .apk-t.
    Mellesleg nagyon nem egészséges szerintem ilyen kütyüket külföldről rendelni, hacsak nincs mondjuk 90%-os leárazás.

    (#40581) zho-lee
    Az a gáz baromi nehéz az ilyet szervizben bizonyítani, hacsak nem egyértelműen szembeötlő a hiba, úgyis elhajtanak. Eleve nincs ugye garantált rendelkezésre állási ideje a készüléknek, nincs mihez viszonyítani vagy reklamálni. Mondhatják azt is, hogy az előző volt túl jó, ez a mostani meg átlagos. - Vagy ha kicsit szarabb az átlagosnál, akkor meg így jártál (persze ezt már csak gondolják).
    Mindenesetre ugyanolyan rendszer/program-környezetben és használat mellett számomra elég elképzelhetetlen a kétszeres eltérés akkuidőben.
    Tudom hogy összességében nagyjából semmit sem mondtam, ha velem történne ilyen, mindenképpen a rendszert meg programokat kezdeném el monitorozni mindenféle app-okkal.

    (#40584) Imdre
    Ezt az áthelyezést most nem teljesen értem, mert ugye te kézzel fájlkezelőben semmit nem pakolgatsz sehova, hanem csak egy gombot nyomsz meg, a rendszernek viszont át kell írnia az elérési útvonalakat ilyen esetben, elég furcsa lenne ha nem tenné.
    Vagy mire gondolsz?

    (#40597) hunkryo
    Hát azon mondjuk valóban csúnya lenne, de én pont emiatt adtam el az SGS-emet, mert szörnyű volt a memóriakezelése. Nem lepődnék meg ha a Samsung megtartotta volna ezen "feature"-jét. Ha komolyabban utána akarsz nézni, akkor mondjuk tegyél fel egy TaskXP-t, én azzal figyelgetem a programok memórifelhasználását, meg a szabadon maradó részt. Ha nagyon érdekel a téma, akkor meg V6 Supercharger script.

    (#40598) grabber
    Hát az egyik kapcsolatra rányomsz, és "elfelejtés", és akkor a másikra fog felmászni.

Aktív témák