Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz zlatan77 #24844 üzenetére

    Én...
    De általában az csak 4-5... Én úgy használom a telót mintha egy netbook lenne asztali rendszerrel. A WinMO, Symbian, Maemo linux jobban fenntartotta az érzést...
    Ja és hamarabb raktam custom ROMot egy csomó telefonra minthogy sokat tudnék a rendszerről... de szerintem nem ez a jövő, mert ha túllépsz a multitask mániámon(amit érdekes módon minden más OS meg tud oldani) akkor ott a nyers számításteljesítményben a gigantikus veszteség. Egy SGS2 bizonyos lebegőpontos műveleteket már csak 1/10-ed sebességgel hajt végre a c-ben írt droid apphoz képest is. Minél erősebb a HW annál nagyobb a rés.
    Snapdragon 800 valami hihetetlen brutál cucc, de a droid miatt még mindig nem éri el az 1GFlopsot... egyszerűen eljött az az idő, mikor már egy óriási ugrás az exynos 4412-höz képest nem elég meggyőző különbséghez.
    Ahhoz hogy erre rájöjjetek egy másik jól működő OS kell, vagy még pár év. Esetleg egy saját N9, N900, vagy Nokia 701... csak azok kényelmetlen platformok.

    (#24846) S e t h: valószínűleg SGS-t fogok venni, de nem akarom megbánni... mondjuk kis különbséggel el tudom adni, de nem hiszem hogy rossz lenne. N95-öt fogja váltani nem az N900-at.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák