Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz #40351744 #10965 üzenetére

    Ezért lenne jó valami minimál cucc, mint amilyenek a Sand Studio-sak. Inkább nem kergetem azt, amelyik app méretet, memóriafoglalást is listáz, meg cache-t is töröl, de nem akar több lenni, mint ami. Meg kell írni, nincs mese. :]

    Értem én, és köszönök minden tanácsot! Az appokkal pedig továbbra is kötekedni fogok, viszont amelyik megérdemli, az elnyeri méltó jutalmát. :> Most pl. nem bírok betelni az ES File Explorer, Solid Explorer, X-plore File Manager, File Expert négyessel. Ma kezdtem boncolgatni a fájl-menedzdser kérdést is, erre négy olyan jó szoftvert pakoltam fel, hogy még a szempontot sem tudom egyelőre, mi alapján rostálhatnék közülük.. :] Ugyanígy vagyok egyelőre a Poweramp, n7player, PlayerPro trióval is. Valószínűleg egymás alternatívájaként mindegyik felbukkan majd az ajánlásomban, képtelenség egyre szűkíteni a kört.

    Egyébként pont ma merült fel bennem, hogy a híroldal mellé készítenénk egy appot, ami az ajánlott szoftvereket az oldal adatbázisából frissítené, miközben tudja ezeket az egyszerű listázásokat is. És akkor még egy cache törlés kell, és kész. Hmm.. nem is olyan elvetemült ötlet! :]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák