Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LonGleY

    veterán

    válasz TRob1 #10761 üzenetére

    Itt mit beszélgetünk az appokról, nem a másikat fricskázzuk, ha valami nem tetszik neki. Tegnap este is, beküldtél egy zenelejátszót egy kifogásolható felülettel, értékeltem (amellett, hogy elfogadtam, valószínűleg jó lehet a cucc, csak az első benyomás volt kellemetlen), te meg kiakadtál. Most egy kurra bloatware-re írod, hogy mi vagyunk a hülyék, ha nem tartozunk a millió légy közé, ami ugyanarra a szarra szállt, ráadásul véleményezni sem átallkodunk. Egy appról úgy gondolom, szabadon véleményezhetünk, de nehogy már te sértődj be azon, netalántán a fórumtársaid minősítsd azért, mert valaminek finomabb rostán kell keresztüljutnia. Tegnap is elkezdtél majdhogynem személyeskedni, aztán csak kiderült, hogy ja, én is foobar-t használok, ja, lehet mégsem vagyok olyan láma user, mint amilyennek első körben hittél. Egy picit fogd vissz magad, PH! kedvence!

    Röviden és tömören: egy launcher esetén elég gáz, ha a felületén más sincs, mint a saját widgetjeinek reklámjainak tömkelege. Túlságosan egyéni platformot akartak kialakítani, ami az egyszerűség rovására ment. Nem stimmel a filozófia, én (és remélem még sokan mások) nem erre utaznak. Ezt el lehet fogadni, tanácsolni továbbra is, de okoskodónak úgy mást ne nevezz, hogy nem ismered az illetőt! Még az is elképzelhető, hogy több programmal találkoztam életemben, és több portable csomagot készítettem ezekből, mint jómagad, és így egészen más értékkészlet alakult ki bennem a "jó szoftver" jellemzése kapcsán.

    [ Szerkesztve ]

  • sumsang

    aktív tag

    válasz TRob1 #10761 üzenetére

    Biztos hallottál már a csordaszellemről. No itt is, mint bárhol máshol itt is tetten érhető ez az alapvető emberi tulajdonság. Utánzás, majmolás, ez a legegyszerűbb minden kezdő és átlagos felhasználó számára. A legtöbb ember abban bízik leginkább, amit a legtöbben használnak. Ez pedig haványozottan megjelenik a használtsági/letöltöttségi számban is. Természetesen ez messze nem azt jelenti, hogy az a legjobb, leghasználhatóbb, leg,,,leg....leg. Az egy másik dolog, hogy mindenkinek más az igénye, izlése, ezért nem hiszem, hogy az a hülye, aki mer kisérletezni, változtatni, újat keresni.
    Természetesen én is letöltöttem a populáris progik majd mindegyikét az összehasonlítás végett, de nálam a funkción belül a használhatóság, adat/akksi fogyasztás elsődlegesebb, mint a dizájn. Hahár utóbbi izlésfüggő kategóriába tartozik:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák