Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz SimonJanos #94293 üzenetére

    (gen, a multiscreen, alul, középen a home gomb helyén egy nyíllal tudod előcsalogatni, és a kompatibilis alkalmazások esetén egy fix gombként is megjelenik a jobb alsó sarokban. de úgy láttam, mást is zavar...

    nekem 4.1.2 van rajta, jobb a 4.4? hogy kell rátenni? érdemes?

    találtam appot is, ami elmulasztja, de ehhez is meg kéne rootolni... :(

    amúgy beigazolódni látszik az előítéletem, a note3 telefon és a t420s közé épp felesleges kategória ez a tablet. mondjuk amíg nincs szemüvegem, jobban látni mint a telót, meg wc-n kényelmesebb olvasni, de munkára (nem autocad-re gondolok, csak mondjuk egy fájlt fel/lecsatolni, adott helyre lementeni) nem alkalmas. most is ilyen hosszú szöveghez már elővettem a laptopot, elkezdtem azon, de azon nem lenne türelmem hozzá. pedig hacker keyboard van rajta, ami a gyári billentyűhöz képest istenes. sajnos az anysoft keyboard-t nem tudja kezelni...

    az opera nekem is a 12.17 (talán) van még fenn(vagyis portable), de én is csak bizonyos funkciókhoz hazsnálom (pl a google képkeresőben ki lehet kapcsolni a java-t). de a firefox kiegészítőkkel 90%-ra megközelíti a funkcionalitását. csak azt nem tudja egy böngésző sem, csak a nagyon labilis avant browser, hogy jobb klikk + görgetéssel tabot váltson. a firefoxban van rá kiegészítő, de ahhoz a tab sáv fölé kell vinni az egeret... macerásabb.

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák