Új hozzászólás Aktív témák

  • Habell

    tag

    Egy éve használom az Oppo ( andorid ) telefonomat minden fagyás akadás hiba mentes. A kezdő képernyőn lévő Google keresőt két napja nem tudom megnyitni. Nem tölt be, nem csinál semmit, nem reagál rá a telefon. A Chrome böngészőt használtam minden gond nélkül eddig. Most ezzel a google kereső hibával egy időben jelentkezett az is, hogy nem tudok a chrome-n belül új lapot megnyitni, kidob az alkalmazás. A már korábban megnyitott lapokon oldalakon tudok elérési címet újat beírni, de új oldalt nem enged a + jellel. Szintén ugyan ekkor jelentkezett az a hiba is, hogy ha az android telefonon az első képernyőt jobbra húztam akkor egy ilyen reklám felület cikkek jöttek be balról, amiket sosem néztem de android telefonokon volt ilyen. Most ez a funkció sem jött be a kis ikon szerint pedig ott van / volt . A telefont most egy év használat után indítottam újra de minden hiba ugyan úgy maradt, illetve a bal oldalról elő jövő hirdetős cikkek kis ikonja teljesen eltűnt. Nem tudom mi lehet a háttérben, az Oppo telefonba mint felhasználó be vagyok jelentkezve. A Google fiókom módosult email cím változás történt. A google fiókomat aktívan nem használtam csak ahová nagyon kellett oda léptem be ezzel. A mostani email módosítás során kiderült, hogy két google fiókom is van. Az egyiket amiről nem tudtam és nem használtam töröltem véglegesen. A másikat amiről tudtam és be vagyok jelentkezve több eszközön is azon csak email címet módosítottam. A telefon viszont még mindig a két fiókot látja, két különböző email címmel de ugyan azon felhasználónévvel. Mindkét fiók amikor átlépek ugyan azon adatokat tartalmazza a telefonon. A telefonon nem tudom hogyan léphetnék ki ezekből, hogy az új belépéskor csak egy fiók legyen. PC-n a google fiók jól láthatóan csak egy van. Van összefüggés a problémák és a google fiók káosz között ? Mi a megoldás ?

Új hozzászólás Aktív témák