Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabix01

    tag

    Üdvözletem mindenkinek,

    Szeretnék a közeljövőben tabletet,tabletPC,táblagépet vagy hogykell ezt mondani, venni és segítségeteket kérném.
    Olyan 50e Ftot szánnék rá, Mo. belülről és külföldről egyaránt nem gond(szóval ha a cucc csak Angliában kapható sem para, az már az én gondom :D)
    És jó lenne ha nagyjából gyorsabb ketyere lenne,bár nem tudom ilyen áron kapható e már olyan ami alapvetően a menülépegetéstől nem szaggat illetve játékok a nemalegkomolyabb 3D-s cucokat elviszi. De maga a netezés a fontosabb, mert igazából arra használnám.A mérete 7" tól 10" mehet de 7-estől kisebbet nem akarok.

    Ja és op. rendszerben, windows8 miken található? Mert azt tudom hogy pl a Samsung androiddal fut, csak na, arra lennék kíváncsi melyik a jobb? a Win8 vagy az Android (netalántán az IOS).

    Előre is köszönök minden választ!

    Üdv Szabix01

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    Sziasztok, segítséget kérnék hogy milyen tabletet vásároljak a közeljövőben, amely teljesítené alábbi "követeléseimet" :) :

    - hány hüvelykes legyen a kijelző?
    1) 10" esetleg 9".

    - új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
    2) Újat szeretnék vásárolni.

    - itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
    3) Itthonról.(De nem vetem meg a külföldről való vásárlást sem, ha pl. 100e ft értékben van olyan tablet ami idehaza nem kapható de sokkal jobb mint az ithoni "változat" akkor inkább azt szerezném be.)

    - mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
    4) Elsősorban internetezés majd filmnézés és pdf olvasás.(Játék a legutolsó szempontok egyike.)

    - mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
    5) Kb. itthoni árakat már nézegettem, olyan 100e Ft-ra gondoltam(de 120e ig még belefér)

    Előre is köszönöm,
    Üdv
    Szabiv01

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    Sziasztok,
    Tabletet szeretnék vásárolni és szeretnék tippeket hogy ki legyen a választottam. Eddig ami felmerült és tetszett az az Asus MeMo PAD 7 HD, de szeretnék a friss kínálatból is kapni ajánlatot :)

    - hány hüvelykes legyen a kijelző?
    -7" elegendő.

    - új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
    Új készülékre gondoltam a garancia miatt.

    - itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
    Mivel garanciát szeretnék itthonról.

    - mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
    Filmnézés(FullHD kényelmesen fusson),internet és legfőképp olvasás.

    - mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
    Olyan 30-40e Ft-ra gondoltam.

    Köszönöm előre is. :R :R :R :R
    Üdv
    Szabix01

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    válasz tjb007 #50061 üzenetére

    Köszönöm szépen, sajnos dilemma elé állítottál :C az általad említett Lenovo és az Asus között 5e Ft különbség van viszont a Lenovo picikét jobb belsőleg, viszont erről a Lenovoról semmi tesztet nem találok ami szépen bemutatná, hazai pályán sem de még külföldi oldalon sem... Ott a dilemma hogy ez a Lenovo menyire lehet jó? Mert ugye akadnak a piacon ehhez hasonló belsőséges tabletek (pl WayteQ) de kb csak a rosszat olvastam róluk pár hetes használat után itt a fórumon.Jo mondjuk a lenovo, az azért márka de tablet téren nem tudom mit teljesit bár gondolom ha asus hozza a formáját tablet téren is a lenovo sem fogja magát hagyni :)) Szóval most megakadtam :( ebben tudnál segíteni esetleg? :D :R :R :R :R

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    válasz freeknight #50063 üzenetére

    Szia,

    Én a helyeben a Lenovot választanám mert tesztek alapján korrekt gépről van szó illetve a márka is nálam befutó :K a WayteQet választani vétek volna :DD , alig olvasok róla jókat gondolkoztam én is hogy olyan tabletet veszek megnéztem 3 WayteQ tablet fórumát itt hardveren és ki is ábrándultam :D A ConCord pedig belsőleg kb ugyan ott van (pl súlyban) de árban az is 40e Ft körül kapható, szóval én tuti a Lenovot venném :)
    A teszt! :K

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    válasz tjb007 #50070 üzenetére

    Ja értem, azt nem is figyeltem hogy mikor jelent meg az a Lenovo azt hittem nem ennyire friss bár én kértem friss ajánlatot, ezek szerint sikerült kapnom. :C :R :R :R De várok még akkor pár hetet, mivel jónak tűnik biztosan lesz róla teszt hamarosan. :)

    A WayteQ ról nem mondtam hogy csak rosszat olvastam hanem körülbelül csak rosszat :D ami azt jelenti volt jó is. A nagy WayteQ fórumon ajánlottak egy xTAB 79dci és egy 700dci-s tabletet és utolsóként ezt a 7X-et.utánnanéztem az előző kettőnek és valaki dicsérte de sokan le is húzták hogy gyári hibás stb és vissza kellett vinni egy hét után igy ezeket látva a 7X-nek utána sem néztem, nekem elég volt az a pár hozzászólás amiben leszólták, mert ugyan olyan áron kapok olyan márkát amit ismerek és már használtam is(mondjuk nem tabletban), így nálam kiesett a választási lehetőségek közül a WayteQ. De ez egyéni véleményem és döntésem. :)

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

  • Szabix01

    tag

    Sziasztok,
    Szeretnék vásárolni egy tabletet vagy egy ebookot de nem tudok választani dönteni melyik lenne jobb, elsősorban olvasnék a nagyobb kijelzőn de a 30e Ftot már sajnálom egy ebookra és az alatt (érintős) ebookat jót nem talál az ember :( így gondoltam kikérem véleményeteket milyen tabletet érdemes venni ha azt vennék:
    - hány hüvelykes legyen a kijelző?
    7" vagy 8"

    - új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
    Inkább újat szeretnék a garancia miatt és persze az új"szag" miatt :)

    - itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
    Itthon a kiszállítás miatt de ha van jó ajánlat külföldről az is szóba jöhet.

    - mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
    Leginkább olvasásra, netezésre, film és játék annyira nem.

    - mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
    Maximum 30(egykéthárom) ezer Ft

    Segítségetek előre is köszönöm.
    Esetleg érveket is szívesen fogadok tablet /ebook mellett :)

    Üdv
    Szabix01

    "Mindenki feszeng a kamura. Mindenki gengszter. Mindenki modell. Mindenki tökéletes."

Új hozzászólás Aktív témák