Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz cidalain #91604 üzenetére

    Valahol sejtettem hogy a szereld magad megoldás lesz a vége.
    Nézegettem is ezeket a YT szerelős videókat..., erre nem félre kattintottam és megrendeltem egy Xiaomi Pad 6-ot akcióban ajándék tokkal és még 15EUR kuponnal?! :DDD
    (Pad 5 is elég lett volna bőven ,de mivel csak ~40EUR volt a difi így nem filóztam sokat mivel ahhoz tok & kupon se lett volna)

    Teclast-al meg majd idővel lehet teszek egy próbát ezzel az érintkező tisztítással vagy az érintő panel cseréjével. Cirka 25-30EUR az alkatrész és a szállítás mire ide ér és ha patikán is lesz összerakva még utána is ott a sansz hogy akkor valami más kezd behalni rajta a szét és az összeszereléstől vagy csak úgy alapon, viszont akkor a térdemen hajlítom ketté. (töltése is érdekes már mert van hogy 2 óra alatt feltölt de van hogy 5óra sem elég neki ugyanazzal a töltővel.) Szóval inkább hajlokaz elengedésre.
    Így is többet teljesített mint vártam, nem voltak nagy elvárásaim 130 vagy 140 Eur-ért anno.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák