Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoItYourself

    Topikgazda

    válasz Pelican #71983 üzenetére

    Nekem se, pedig én még akartam is! :)

    Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

  • stigma

    addikt

    válasz Pelican #71983 üzenetére

    Hi, köszi az infót.
    Félre ne érts, én nem szerette volna ráfogni a CE-re, de már mindent átkonfiduráltam/újrabeállítottam és azért gondolkodtam rajta, hogy azzal van gond.
    2 éve van meg a TV kb, első félévben ilyen jeleggű gond nem volt, akkor Beelink GT1 Ultimate + AVR + Samsung TV(QLED) volt, mellyel ment, CE-re nem emlékszem melyik volt.
    Abban igazad van, CE-re nem foghatom semmiképp azóta számos FW frisítés volt minden eszközön, szóval itt bármi lehet.
    Azért köszi, akkor keresgetek tovább. :R

    (#71984) blakey : Hát akkor próbálom javítva leírni a dolgokat, amiket kifelejtettem.
    Boxot sosem kapcsolom ki, max resetelem, vagy ha a hibajelenség megvan, akkor ugye leállítom + kábelek ki/be.
    CEC-et igen használok, de csak az erősítő kapcsol be, mivel a box már mely, csak felébresztem "stanby"-ból.
    "erősítő ki kell kapcsolni a hangtovábbítást, nem kéne, hogy átmenjen a hang a TV-re." ha kikapcsolom Tv-n marad a hang, de ha visszakapcsolom akkor szintúgy marad a hang mindkét eszközön.
    Van másik Sony TV-m de sajnos elég macerás lenne átköltöztetni mindent, azon sajnos nem tudom kipróbálni.

    Elsőkörben TV-nek utánaolvasok, mert szerintem részemről lesz/lehet valami beállítás gond.
    Illetve kipróbálom azt szerintem, hogy ha TV-t bekapcsolom, erősítő ne kapcsoljon be, illetve ha KHADAS bekapssolására kerül ,CE betöltése után kapcsoljon be az AVR.
    A többi már csak részletkérdés.

    Köszi szépen az infót. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák