Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vtmk

    tag

    válasz ztsoft #70512 üzenetére

    Bocsi a system file módosításban kérhetek segítséget? Lemásoltam a boxról kibontottam módosítottam amit szerettem volna de vissza becsomagolni hogy kellene?

    Köszi előre.

    Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

  • dzz

    aktív tag

    válasz ztsoft #70512 üzenetére

    Ha ismerkedni akarsz a C-vel, dobj össze magadnak egy Arduino tesztkörnyezetet, hamar rá lehet szokni :D Linux alatt is van Pascal is meg az összes szkriptnyelv elérhető, szóval pont jó környezet! A DN fejlettebb volt minden akkori fájlkezelőnél, egy utódja ez itt ni: [Necomancer's Dos Navigator] Annak idején a PlutoHome volt a mindent tudó Multimédia központ, de nem volt rá szükségem/lehetőségem/hardverem így az azóta keletkezettek kimaradtak mostanáig, így most pár hete ismerkedek igazán az XBMC/Kodi lehetőségekkel. Nekem ez most az új :)

    Amúgy nem akarok én belefogni, van mit csinálnom és a szabadidőm sem sok (bár most épp a Corona miatt kicsit több van);) A gépeimen Gentoo fork fut saját összeállításban, nem sokáig tartana egy Just OS for **MC-t csinálni belőle, de ez is a „minek” kategória viszont a „módosíthatatlansága” az LE rendszerének megtetszett, van ahol lenne helye nálam is hasonló megoldásnak R1 userek ellen (SmartHome rendszereket építek intelligens alközpontokkal, sokszor nem elég az ESP tudása/sebessége) Erre utaltam, hogy talán hasonló buildert építek, de nem média központnak gondoltam, hanem konkrétan a kaputelefon rendszeremnek, mert akadt egy-két (nem)okos tulajdonos aki úgy meghekkelte, hogy cserélni is kellett miután „kijavította” a saját hibáját :D

    ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

  • Csicsóka

    őstag

    válasz ztsoft #70512 üzenetére

    Jó nektek fiatalok! :D
    Az én serdülő koromban, amikor nektek már volt Commodore, és ZX Spectrum, még csöves erősítővel ismerkedtem, és germánium tranzisztorral. Amikor a Commodore +4 kijött, már megvolt a fiam, és 26 voltam, nem mi Ti 14. Ekkor írtam életem első gépi kódú EPROM "égető" programját, majd jött az IBM AT és egyszer csak SCO Unix szerver, zöld CRT-je előtt ültem. Már őszültem, amikor 2003-ban az UHU Linux Live CD fejlesztés. DOS-os időkből neke a File Wizzard, NC klón maradt emlékezetes, ha jól tudom magyar fejlesztés volt ez is.

    Ha már ennyire bele akarsz fogni, akkor érdemes lenne az **MC vonalat folytatni (teljes Linux),

    Azok után, hogy komoly üzleti érdeket sértettem vele? És lett egy Sam Nazarko tag itt a PH-n?
    Vagy ahogy kiutáltak a CE fórumról, a felezős rendszer miatt, mert másként gondolkodtam, gondolkodtunk Kovakövi kollégával?

Új hozzászólás Aktív témák