Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz LógaGéza #65313 üzenetére

    Akiknél ez üzembe lenne, azoktól nagyon idegenek az ilyen techinkai dolgok, kb. az, hogy "nehéz lenne beadni nekik", hogy ez így jobban működne, ha állítgatnánk a gépeiken ezt-azt. Még azt sem tudtam egyelőre elérni, hogy a Wi-Fi helyett kábelezzék be a Box-ot, mondjuk az illető elég elfoglalt, elhiszem, hogy nyűg lenne neki, meg az sem biztos, hogy ahol van a Box olyan könnyen megoldható lenne. Kívülről lehet sok okosat mondani erre, de belülről nézve azért jóval komplikáltabbak ezek a dolgok. (Az a baj, hogy sokan, más Topic-okban is, az ilyesmiket nem szokták figyelembe venni). Mondjuk a kábelezésre már tett utalást, hogy ha lesz ideje akkor megnézi mit lehet tenni. De ettől függetlenül is, azért nekem is jobban tetszene (megnyugtatóbb), ha a winyót közvetlen rádugva is lehetne használni bármelyik gépen, kitudja mikor lesz rá szükség.

    Szerk.: Ja és ha ez dolog a CE vs. NTFS file rendszer kapcsán tényleg ennyire komoly, akkor erről be kellene rakni az összefoglalóba is egy vastagon szedett figyelmeztetést. Szerintem az ide beeső kezdő CE Box-osok nagy többségének fogalma sincs ezekről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák