Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Kapanyél #48138 üzenetére

    ők vannak értem és nem fordítva. - óriási tévedés, közösségi fejlesztés amiért te nem fizettél, tehát jófejségből megosztják amit csinálnak és ha úgy döntenek, hogy holnaptól nincs, akkor nem tehetsz semmit maximum megkérheted őket, de nem ilyen stílusban. Amúgy meg a te figyelmetlenséget és tájékozatlanságodnak köszönhető, hogy nem tudod mi történt, fejetlenül semmit sem szabad frissíteni.
    Csak egy parancssort kell kiadni, gondolom Mecool vagy Minixed van, már nem támogatottak gyárilag de jófejségből hagytak egy kiskaput, hogy működjön akinek szüksége van rá.
    Az álszent prűdség hatására megváltoztatott irodalmi stílusom sem változtatna ezen a dolgon, így... peace. - de a stílusod és a hozzáállásod a közösségi fejlesztésekhez igazán változhatna.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • Beni2360

    félisten

    válasz Kapanyél #48138 üzenetére

    Hiába teszed vissza az előző fw-t ha az auto frissítés bekapcsolva hagyod azonnal frissíti magát a következő pár indításnál.
    Tehát ki kell kapcsolni és akkor marad a felrakott, belakott működő rendszered.
    Öreg fejjel én se vagyok puttyművész de az itteni segítséggel összehoztam. :C
    Ui: Most olvasom a hsz-d. Engem is kidobott vagy 20x mire rájöttem, hogy megváltozott az ip cím utolsó számjegye. Igaz nekem már régebben el volt mentve az ip cím és nem figyeltem a változásra.
    A sok sz@rral nem vagy egyedül.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák