Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Pelican #31943 üzenetére

    Ja, akkor a lényeg.

    Nincs tévém évek óta, egy Benq W1070-es fullHD projektoron nézem a tévéműsort is, a képet és a hangot egy Vu+ Unok 4K SE beltériből kapom HDMI-n keresztül, egy Pioneer VSX 520K erősítő végez el minden feladatot. Most annyi történt csak, hogy egy másik HDMI bemenetére került az S905X box, ez is HDMI-n keresztül adja a képet, és az erősítő is innen veszi le a hangot.

    A rendszertávon megnyomom a tévézés gombot, ekkor bekapcsolja a projektort, bekapcsolja, és TV bemenetre teszi az erősítőt, és bekapcsolja a beltéri egységet, csatornát, és hangot is a beltérin állítok, ha megnyomom a kikapcs gombot, kétszer rányom a projektor power off gombjára, és ezzel kikapcsolja, illetve a tévézésben részt vevő összes eszközt kikapcsolja.
    Ha megnyomom a filmezés gombot, akkor bekapcsolja a projektort, bekapcsolja az erősítőt, és átteszi a BD bemenetre, bekapcsolja a médialejátszót, amennyiben előtte a tévézés ment, akkor a filmezéshez szükséges eszközöket be- átkapcsolja, a nem szükségeseket kikapcsolja.
    Azt is tudom állítani, hogy a csatornaváltást pl a beltérin állítsa, de a hangerő az erősítőn állítódjon, mindezt ugye úgy, hogy egy táv van a kezemben, és a két gomb fél centire van egymástól.
    Szerintem itt lehetett ez elrontva, mert a boxon maradt a hangerőállítás lehetősége.
    Mindjárt megnézem az összefoglalót, köszi. Remélem elég alapos voltam. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák