Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz divan #84146 üzenetére

    divan;vargalex
    Köszi! Próbáltam 2GB -os Gigabites Lan dtb-vel is, de az sem indult. Egyébként a két box ugyan az, az AIDA szerint sehol sincs eltérés köztük. Mivel lehet még próbálni? (csak MATRIX-al próbáltam)
    Mivel esicyhun fórumtárs is hasonló gondokkal küzdött, megpróbáltam úgy telepíteni, ahogy ő tette. SDFormatterrel teljes formázás, majd Rufus programmal CoreElecet kiírása. Az eredmény ugyan az, nem indul. Se SD-vel se Pendrive-al. Lehet el kell csípni egy pillanatot, amikor hajlandó bebootolni? :U A másik is csak sokadik próbálkozásra sikerült.
    Nemrég vettem észre, hogy az a box, amelyiken indul a CE, ugyan azt csinálja, mint esicyhun kütyüje. Áramtalanítás után az android indul. Viszont pár perc után ki-be kapcsolás, és a CE indul. A CE kikapcsolás lehetőségek menüben a Gép kikapcsolása "gombra" nem reagál. Bosszantó hiba! Lehet HDR gondom is lenne, de az nem olyan lényeg, a tulajnak nincs olyan tv-je.
    Most nagyon bánom, hogy nem Vontar C3-at vettem, de az nem teszik, ráadásul szinte mindenki ezt veszi. :W

Új hozzászólás Aktív témák