Új hozzászólás Aktív témák

  • rebelinside

    tag

    Sziasztok!

    Régebb óta olvasgatom a fórumot,és agyalok azon hogy csatlakozzak hozzátok egy ilyen eszközzel 😀

    Jelenleg egy Asus Ac56U routeremre usb 3-on kötött hdd-re torrentezek, amit egy wdtv live médialejátszó játszik le.

    A lejátszó lejátszási képességeivel alapvetően nincs bajom (nem nagyok az igényeim,nincs házimozi rendszerem, a tv adja a hangot stb), bár mivel jópár 1080p-s fájlt akadozva játszott le, emiatt átálltam 720p-s filmek letöltésére. Itt ha a film elindul, akadály nélkül lejátssza, tekeréssel sincs gond. De a média lejátszó többször is eldobja a hálózatot, ilyenkor újra kell indítani,és újra beállítani hogy hol találja a filmeket, és ilyenkor csomó idő,amíg újra szkenneli a hdd-t. Valamint van,hogy memória telítődés miatt kell újra indítani,amit kezdek már unni.

    Ha veszek egy olcsóbb s905-ös eszközt, pl beeleink mx ver 1, akkor az LE-vel, vagy minix FW-el várható,hogy stabilabban működik? Előbbi típusra van minix fw? Azt olvastam,hogy mini mx-re, és mxiii-ra van, de az nekem nem egyértelmű hogy a mini mx ver 1-re is van-e.

    Ha a fenti lejátszó még nem lenne képes stabilabb működésre, akkor egy minix Neo u1-től ez már elvárható?

    Előre is köszi a segítséget! ☺️

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák