Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Lifeforce #1347 üzenetére

    "hibás gondolkodásmódú emberek miatt mint te is vagy"

    Pfff... legalább tedd OFF-ba a hülyeséget és a személyes jellegű kritikát!

    Összefoglalom a mondandóm lényegét, aztán részemről over:

    1. Aki céges reklámmal nyit topikot, az onnantól kezdve nem átlag felhasználó, nem "xy", hanem "xy" a "z üzlet" képviseletében. Akkor is, ha fejre állsz.

    2. Nem tudom, metszed-e, de ha terméket veszel, akkor kapcsolódó szolgáltatás(oka)t is vásárolsz hozzá, így egy itthon vásárolt készüléktől többet vár el a fogyasztó, mintha egy noname kínai dzsunkán készült eszközt rendelne be egy nevesincs webshopból, Kínából, és a magasabb elvárások nem korlátozódnak a garanciára, hanem a működésre is vonatkoznak. Aki Kínából rendel és nincs tisztában azzal, hogy mókolnia kell, az naív (de hívhatod hibás gondolkodásmódúnak is, he neked ez a kifejezés jobban tetszik ;] ), ámde egy itthon vásárolt eszközön ne kelljen már build.prop file-t szerkeszteni ahhoz, hogy megüsse a használhatóság szintjét! Ha ezt magyarázni kell olyasvalakinek, aki kereskedelemben dolgozik, az irdatlan nagy probléma.

    Nem érdekel, hogy szabin vagy-e vagy sem, és az sem, hogy ki Chainfire - ezek az irreleváns dolgok, nem az, amire te írtad ugyanezt.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • spiritex

    veterán

    válasz Lifeforce #1347 üzenetére

    Köszönöm, hogy foglalkozol a problémámmal, de ez a rom, amit most nekem csinálsz, ez nem egy átlag user-nek (tehát a többségnek) szóló rom lesz? Mert szerintem azok közül, akik megveszik nálatok a kütyüt, nem hiszem, hogy mindenki PH tag lenne, és még ha az is, nem hiszem, hogy mindenki rom-ot fog flash-elni, hanem egyszerűen visszaviszi, hogy nem tudja használni a kütyüjét, mert "nem megy a Play és a TVgo". Én azon csodálkozom, hogy egy ilyen általános igény, ami az enyém volt, hogy-hogy nem merült fel eddig? Ennyire új ez a TM8C? Vagy megelégedett mindenki azzal, hogy vagy visszaviszi, vagy némi kockázatot vállalva átírja a build.prop-ot meg felrakja az Xposed-ot? Nem kötekedek csak érteni szeretném a dolgot. Még egyszer köszi a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák