Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    válasz spiritex #1349 üzenetére

    Semmi baj.
    Ez úgy működik, hogy megnézed mi a feltétele a tvgoo működésének.
    Megnézed, hogy a készülék tudja-e vagy sem, ha nem kapsz erre hivatalos választ, akkor általában fórumokon kiderül.
    Sokan mérlegelnek, hogy ebben az esetben fel tudnak-e tenni egy gyári nem rootolt romot ha esetleg rootolva lehet kapni. (sXXX készülékeknél nagyon egyszerű frissíteni az eszközt hiba nélkül)
    Ha több mindennek kell megfelelnie a készüléknek, vagy nem veszik meg, vagy beletanulnak hogyan lehet megoldani az ilyen problémákat.
    Az androidos eszközök mindig is ilyenek lesznek.

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz spiritex #1349 üzenetére

    Tulképp igazad van, de a Playes dolog és a TVGO két, teljesen különböző és különböző megítélésű problémakör. Az eszköz pre -rootolt, vagyis root jog, Superuser és busybox nélkül. Ez szinte minden tekintetben szerencsés dolog és sokkal jobb, mint ha nem lenne rootolt. A TVGO esetében nem az, de az a probléma viszont könnyen megoldható. Legalább 8 rootolt droidra telepítettem már és mindegyiken működött. A build.prop részét én sem értem. Nem arról van szó, hogy hivatalos, kereskedői nézőpontból ne lenne hárítható a dolog. Annyiban viszont igaza van Interstate76 -nak, hogy annak a megközelítésnek nincs helye itt, a topikban. Ha az ésszerűséget tartom szem előtt, akkor teljesen jó a megközelítésed. Akar elégedett usereket, vagy nem. Igazából az ellene érvelés érthetetlen a számomra. A módszer évek óta működik, senkinek, semmilyen hátrányt nem okozott (leszámítva, hogy vki megkérdezte, hogy miért nem megy a TeamViewer Quick Support. Neki is csak le kellett írni, hogy az Samukon fut és csak azért tudta telepíteni, mert a Play annak látta a kütyüt). Én is használom AML S802 -őn, tehát azt sem tartom valószínűnek, hogy hasonló AML -es kütyün ne működne. Szvsz. nem nagyon lehet ellene érvelni. Sztem a szitu világos és egyértelmű és nem értem, hogy miért kell ennyit rágni ezt a gittet. De én most kiköpöm, mert elfáradt tőle a pofám (billentyűzetem). :)

Új hozzászólás Aktív témák