Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifeforce

    őstag

    És IGEEEN!
    Imádom a kínaiakat!
    Sokat szenvedtem a HiMedia Q5 négymagos változattal, míg nem eszembe jutott, hogy a firmware zip fájlt alá kell írni, ahol az elérhetőséget meg lehet adni.
    Több sem kellett, kulcsot kiolvas, és lám csodát, fejlesztő e-mail címe és neve ki van töltve.
    Jó angolságommal neki estem írni, hogy megértem a Futekoval kötött megállapodást, de legalább adjon esélyt arra, hogy saját magam készítsek egy romot a gyári készülékre, nyissa ki a recovery-t.
    Ezzel legalább a szoftvert le tudom fordítani, de akár egyedi firmwaret is készíthetek.
    Bekérte a pontos verzió számot, fényképeket a launcherről, és ma! értitek?! MA elküldött nekem egy általa elkészített firmware-t.
    Gondoltam magamba, hogy így is jó, legalább használhatóbb lesz a firmware (eltüntetve ezzel az összes kínai programot)
    Természetesen jó szokásomhoz híven az volt az első, hogy szétkaptam, mit is bütykölt benne...
    Upsz... egy recovery fájl ami egyikben sem volt eddig (futekoban sem)
    build.prop gyorsan megnyit, mert már sejtettem milyen ajándokot kaptam benne, szét vetett az izgalom!
    Uraim, Hölgyeim, a kulcs test-keys!
    Tehát kinyitotta a recoveryt, agyon lehet fejleszteni!
    Frissebb firmware mint a futeko féle, szerintem ez lesz a futeko firmware következő verziója!
    Gondoltam magamban, hogy nem hiszek a mesékben, tuti nem fog működni.
    Pedig a zipből újra kiolvasva a kulcsot, elvileg működie kellene.
    Romra fel, nincs vesztenivalóm, belefrissítettem.....
    Működik minden szépen, egy kínai program sincs benne, a felülete pedig a futekos féle!
    Egy kitétel van, nem szivároghat ki, tehát aki kéri, átküldöm privátba, és legyetek kedvesek nem megosztani sehol!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák