Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz do3om #7260 üzenetére

    Én csak azt látom, melyik architektúrának mik az erősségei, és mik a gyengéi. :U

    Abu mesélt is picit ezekről nemrég a másik topikban: [link].
    Engem nem a kiadók érdekelnek, akiknek az az érdek, hogy mindkét gyártón jól fusson a produktum, engem az érdekel, melyik termék mire lesz képes egy komplexebb DX12 játék alatt, ha megfelelő optimalizálást kap.

    Fejezd már be ezt az AMD keménymagozást. Állatira unom már. Az a nickem, hogy "AMD keménymag"? Állatira nem! HSM a nickem, úgyhogy legyél olyan kedves ne rajtam számonkérni mások butaságait. :U Beszéljünk szigorúan arról, amit én írtam, oké? Ja, és Abu sem vagyok, csak a tisztánlátás kedvéért.

    [ Szerkesztve ]

  • Whysperer

    addikt

    válasz do3om #7260 üzenetére

    Én ezt sosme fogom megkérteni... minek vitáztok? Én guildembe vagy menj fel a Twitch-re van minden FX +NV / FX + ATI / Intel +NV / Intel + Ati ---- KB senkit sem érdekel mikor BF4-be vagy WOW-ba vagy DOTA-2-be szétlövöd vag yszétlőnek... vagy Levertek egy BOSS-t WOW-ba vag yhasonló játékban és azton vitáztok kinek volt jobb FPS-e akkor? Láttam Én már Intel + Titanos gyereket a legszarabbnak lenni és láttam már i5 + IGP-s gyereket a legjobbnak lenni... mos tkomolyan 980Ti-TITAN x-Fury 2-3 f... játékon kívül pár fps-ről beszéltek....... Komolyan ezen tudtok veszekedni?

    Mi vagyunk vagy 50-en a csapatunkba. azt sem tudom kinek mi van ,de szerintem nincs 2 embernek ugyna olyan configja. Mégse vezsekszünk ezen...

    Őszintén magamidézem....

    " Engem mint k..ot vásárlót--- csakis az árverseny miatt érdekel,hogy piros/zöld/kék alkatrészt veszek " --- Amúgy meg leszarom magasról... Jelen pillanatban is van 4 más gépem vegyes köret. mindegyiknek tudnék szar hibát sorolni .. egyikse kivétel...

    Nézétek meg FUry kijött mi történt... 980Ti-ek ment lentebb az ára. Ennyi. Így aki Fury-t választ jól já rmert ezt álasztotta. aki meg NV-t az megint cska mert ment lentebb az ára.

    ---- USER vagy Téged az ÁR/Érték befolyásoljon és Te döntsd el és szerintem mindenki itt a jelenlévők közül is remélhetőleg képes saját magának megfelelő döntést hozni!!! ----

    NV is meg az Intel is meg az AMD is egy Ki--ott kö---g fa---ej .... ilyen árakon VGA-kat meg CPUkat árulni.. D..ön meg az ö...s!!!!

    Boltba mennyi? [link]

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák