Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Televan74 #41982 üzenetére

    Tévedés ne essék,nem védem egyik céget sem,se a zöldet,se a kéket semelyik.Mindegyiket csak a pénzünk érdekli,és addig nincs is ezzel gond amíg nyújtanak érte valamit.Csak most már lassan oda jutunk,hogy több a mókusvakítás mint a tényleges érték,mindenki érdeke fontosabb,csak nem azoké akik kifizetik ezeket a cuccokat.Eszement hajsza folyik,hogy ki tud még találni bármiféle értelmetlen ficsört ami semmibe nem kerül,de felcímkézve egy dobozra eladhatóvá válik a termék aranyáron.Igen,jó lenne egy kompetens AMD,nagyon szívesen vennék már végre egy radeont a 1080am helyett de a 290X óta ami azért nem most volt valljuk be nem sok értelmes lehetőség adódott,hidd el nem azért illetem negatív kritikával az AMDt mert én annyira "zölden" látom a világot,hanem azért mert csalódott vagyok.Itt ez a szerencsétlen navi,az Isteni Raja munkája,ahol egy 150mm2-es gpuhoz 6+8 meg 8+8 PCI-E power csati kell,ne mááár,most ez mi?Most tényleg kapunk egy pascal 1080at 7nmen+csillámpor hasonló áron amin az ment a vége felé?De a turingot is felhozhatom nyugodtan.Azért drága mert nagy a GPU?Ki a franc kérte?Hovatovább mitől is nagy?Ja hogy az RT miatt...ha nincs itt az ideje miért mi fizessük ki???Vicc ez az egész....

    Lehet már én vagyok már öreg ehhez,vagy túl magasak az elvárásaim.Amúgy nem sértődtem meg a múltkor,ahhoz már régi motorosok vagyunk,nem kell hogy egyforma véleményünk legyen,ha a tisztelet megvan.Szerintem azzal meg nem volt gond.Ettől színes a világ,lehet ami nekem egy pottyantós budi,az másnak a Kánaán...

    (#41981) lezso6
    Nem hát,hanem ez a szemét kapitalista piac,és sajnos Magyarországon még mindig félelmetes a szemlélet róla.A működése is eltorzult otthon,én éppen most szembesülök vele,de ez egy másik történet és nem is ide való....

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • schwartz

    addikt

    válasz Televan74 #41982 üzenetére

    Ongyilkossag lenne most eljatszani amit a HD4850-el (piaci reszesedes szempontjabol azzal se mentek sokra, fene tudja miert) az nv barhova utanuk menne arban (ha akar) Sztem a gyartokapacitas is keves jelenleg (Apple, Qualcomm mellett nem nagyon lehet kohogni) amennyit gyartanak az kb. elmegy ennyiert is, s gondolom Polarisbol is van meg raktaron dogivel. TTomax-nak igaza van, mig nem lesz lenyegesen gyorsabb/jobb termeke a konkurencianal addig nem masznak ki a godorbol.

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák