Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz tailor74 #24259 üzenetére

    120 ezerben már megvettem volna a GTX 1070-et, de igy meg mostanság nem igazán játszok, pedig nyári leállásom is van és közben igen vacak idő ami a kockulásnak és a játéknak kedvezne. :) Még a végén egy-két hónapon belül RX 470 8GB-ot veszek. R9 380X teljesitménye főlé várható szinten már játszhatóvá válna pár játékom amivel eddig a gyengélkedésnek indult R9 380 4GB videókártyám miatt nem játszottam. Aztán idővel cserélném valami jobbra, ami ezeket a DX11 gameket minimum FPS értékeken jól futtatná. Nem az alig 60FPS zavar, hanem a nyilt terepen 30 alá beeső sebesség. Ezért viszont a beállitásokban kellett erőssen visszavennem, ami a grafikai látványt elrontotta. Ügyesen ki tudják matekozni a játékokban, hogy meddig tudjál kinyújtozni... és ha már nem elég, akkor az újnak mondható videókártyádat fogod sz@rn@k gondolni, és rohansz másikat venni. Ezért viszont akkor elvárható egy új fejlesztésű hardvertól, hogy kicsit többet hagynak benne, hogy a jelenlegi játékokban jól menjen legalább. Hát ez nem igazán jött be nekik, de nekem muszály cserélnem gyorsabbra, mert a Tonga GPU kevéske teljesitménye nem volt meggyőző, de az R9 270X után mégiscsak jelentős javulást jelentett. RX 470 8GB szintén egy muszály fejlesztés lesz részemről, aztán meglátjuk meddig lesz elég, csak a játékaimat tudjam vele végre végigjátszani. Hangulatjelentés vége... Megyek inkább bringázni egyet. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák