Új hozzászólás Aktív témák

  • jel1

    aktív tag

    válasz Cifu #9031 üzenetére

    @ hokuszpk

    Nahh, itt vagyok közben... Köszönöm az észrevételeket!
    Bejáratós volt az alaplap, vagy én nem tudom, de... Azóta megy! ??? Mii?? :D nem tudom, de megy.. Just PC things...

    jahh, visszatérve... valamit bebuggolt az alaplap, és úgy jött ki ez a hülye 7ghz effektív órajel, ami nem volt valós, nyilván. csak ezt az adatot szolgáltatta a rendszernek valamiért. Más teszt le se futott, az egyik meg fel is hívta a figyelmet rá, és invalidot adot. egy játékot ki is próbáltam így, és nagyon vicces volt, így lassított felvételben ment :D megtaláltam a turbo gombot :D

    Szóval nem tudom mi van. Az EXPO profil, amióta kiírtam a kérdést egyszer SE dobott ki. Pedig semmi változtatás nem volt ott. Simán csak kattintottam a gombra biosban, hogy az EXPO profilt töltse be, és ennyi.

    A PBO overdrive-val meg az a gond, hogy ilyen stressztesztnél valamiért nem hajlandó a maximum órajelen tartani a procit. Hőmérsékletre hivatkozhat. 90 fok fölé megy amúgy, mert csak egy wraith prism-em van. de akkor is 95 fok (TJmax) alatt van, tehát indokolatlan. 5,25-ön kéne mennie, de visszaveszegeti 5,1-ig. Mindegy, nem rugózok rajta tovább, mert játékban úgyse lesz ilyen helyzet sosem.. ott 80 fok körül megy, azt is csak azért, mert egy 3090 segít neki melegedni...

    a CO -30 -on meg nem akadj fent. ez egy 7500F... persze, hogy képes alacsonyabb feszültségekre, ha amúgy az órajel is alacsonyabb :)

Új hozzászólás Aktív témák