Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz hackeeeee #5420 üzenetére

    Jaja, amikor elkezd esni az all-core, akkor már túl sok. Az offset, mert a vcore az túl kevés. :D
    Na, hoppácska !! 4.8 - 4.9 -ek. Látod, ezt mondtam ! Kissebb terhelésnél nagyobb a diffi. Mint a Cb vs. Cpuz pontok. Cpuz alacsonyabb terhelés, ottt jóval nagyobb különbséget adott a Pbo off. Azért az a 4.8 környéke nem hangzik rosszul és így már a 70 fok is más színben tündököl ! Ilyen órajeleken még jó, hogy kicsit meglangyosodik néha. :) Az meg, hogy most 5 fokkal melegebb, mint ha mittomén 4.5-ön fixálod, az egyrészt érthető, mert magasabban is jár néha. Másrészt ne aggasszon, ha az aktuális helyzetben figyelembe véve a terheléseket, hőfokokat úgy dönt, hogy Ő pedig 4.8-ra boostol, mert még simán jó a helyzet, nincs miért biztonsági játékosank lennie, úgy gondolom, el tudja dönteni. :) Ami teljesen biztos, hogy sok mindent hallottam, de Prec.Booston degradáló Ryzenről még egyszer sem olvastam. ;)
    Bár rengeteg ember szerint rohan a halálba, még nem nagyon értek oda. Vagy messze van, vagy mégse olyan veszélyes amit csinál. :))
    Nem azt mondom ezzel, hogy optimál, ahogy auto-n mey, mert nem. Tényleg elég böszme sokszor, szinte könyörög, hogy optimalizáljuk, de nem káros, legalábbis egyelőre nem látnunk elhulllást. Az összes story ami a neten volt anno (BuildZoid is) fixált beállítással történt. Legalábbis én, amit láttam. Ez megint nem azt jelenti, hogy instant út a megdöglésbe ha fixálod, mert ahogy el tudom képzelni mindenen túl azért tuti volt kissebb - nagyobb user error a történetben csak ugye az nem derül ki, mert elmesélve mindig mindent jól csinál a tönkretevő. :D Viszont mutatja, hogy nem árt picit óvatosabbnak lenni, mint az eddigi cpu típusokkal amik kb. mindent kibírtak. Nincs porcelánból, lehet használni csak figyelni kell a beállítgatás során az értékekre.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák