Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Joachim21 #28390 üzenetére

    Köszönöm a választ! Szerettem volna megspórolni a keresgélést, de csak nem hagyott nyugodni az OCD-m, és keresgéltem én is, miközben találtam 7-10 °C különbségről beszámoló tesztet is (vízhűtéssel), úgyhogy totálisan tisztában léve azzal, hogy a nikkel bevonatú IHS és szintén nikkel bevonatú monoblock közt is kialakulhat némi ötvöződés/korrozóió, mégis csak megrendeltem egy "Thermal Grizzly Conductonaut Liquid metal" tubust (a "szívem" a német Coolaboratory termékéhez húzott volna, mert azt már a Core2Quad időkben is nézegettem/fontolgattam félve, de most a német der8auer extreme-tuning srác videóiban ezt láttam felkenve, és az áruk hasonló, úgyhogy "na jó, kövessük őt"...).
    :))
    #28419HSM - Kösz, ez egy hasznos HSZ! Ez alapján, ha játékok alatt sohasem lő 4900Mhz fölé egyetlen magot sem a PBO, akkor ha össze tudok hozni egy all-core 4900MHz manual-OC-t (a pasztacsere után), akkor legalább olyan jó helyen leszek, mint a PBO-val (ha nem egy kicsit jobban).

    #28422adr0001 - Szerintem is lehozza majd kis késéssel minden RTX kártyára a frame interpolációt az nV miután az AMD is előáált egy FSR 3-al, aminek még dedikált OFA-ra sincs szüksége a működéshez (ami ott van a régebbi RTX GPU-kban is, 2-3), hanem már egy RX480-on is működik. De ennek ellenére számomra (!) csak annyit fog érni, mint az RT, vagyis hogy kipróbálom, de konkrétan játékra nem fogom használni (ugyan úgy, ahogy semmiféle frame interpolációt nem használok filmnézése sem, mert olyan érzésem van tőle, hogy ha "túladagoltam" volna valami pszichedelikusz szert, és hallucinálnék, mert én személy szerint látom 24>120fps mellett hogy a frame-ek nagy része egy hulladék kamu, és "elszédülök"). :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák