Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz jokeph #32931 üzenetére

    jah, jól jöhet az
    végül is most 2x(2x16) már van, csak egyszerre nem tudom őket használni a 2 dimm miatt ( :

    belaazallat
    eszerint elérhető a sleep?

    hoffman_
    arra sztem 3060ti is elég lesz neked, olcsón majd fél év múlva kb
    vagy non-ti 3060

    PuMbA
    ott hibádzik a matek, hogy egy gyártó nem engedheti meg magának hogy eltűnjenek a készletei ha nem muszáj - nyilván nem teljesen önszántukból jutottak el ide -
    anyagilag jó, egyébként meg pl nálam leírták magukat erre az életre, és nem vagyok vele egyedül, csak azért nem váltottam intelre mert még mindig az amd a kisebbik rossz
    szépen felzárkóztak az intel mellé már majdnem minden téren ( :
    én azért sietnék a gyártással, mert miközben az amd cpu-k drágultak, legalább az intelek még olcsóbbak lettek - a romló ft ellenére is -
    és mi történik ha nem tudsz amd cpu-t venni ha akartál is? veszel intelt
    nem megtérülésre játszik egy cég hanem profitra, és hidd el ha nem lettek volna olyan lámák hogy béna szerződést írnak alá soc-okra - amivel jelentősen kevesebb lóvét keresnek mint vga-val vagy cpu-val -
    akkor lehetne venni 3100/3600/5600x-5950x-ig mindent és rdna2-ket is - bányászok miatt utóbbit nem feltétlen -
    azért valahol röhej, hogy intel 10400f 51e-ért valósan van, míg 3600 most 72e-ért de ennek is örülni kell(ene), még az igp-s 10400 is sokkal olcsóbb - 58e ft-tól - mint a 3600
    teljesen érthető ha ilyen kondíciók mellett sokan inkább intelt vesznek, akkor is ha olcsóbb lapban gyeszurább a 10400 5-10%-kal 3600 ellenében
    10100f 35e-től van - 10100 igp-vel 4-5e-rel több - , már top4 ák-n, nem csodálom

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák