Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz and1ao #1924 üzenetére

    Pont Ryzennel kapcsolatban volt egy cikk, hogy a Gamer PC szegmens jelentős eladásilag, lehet, hogy nem darabszámban, hanem árbevételben..

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz and1ao #1924 üzenetére

    félreértesz. ahogy még itt még páran ha jól látom, ráadásul ebből a belinkelt eladási statisztikából kissé fals konzekvenciát sikerült jópáratoknak levonni..

    én szimplán oda akartam kilyukadni, h akinek valóban és TÉNYLEGESEN szüksége van , bármiféle önámítás, önbecsapás, önhülyítés és lelki nyugalom elérése nélkül is ilyen 8 magos csodára (de vehetném az Intel hasonló megoldásait) , azok az egész szegmens nagyon kis részét fedik le..hozzáteszem, h itt nem cégekről meg szerverparkokról beszélek

    szerintem inkább az a szűklátókörűség, h mindenkit tudatos vásárlónak gondolsz, mert szerintem ez nagyon nincs így.. (és itt teszem hozzá önkritikusan, hogy én sem vagyok az, a jelenlegi felhasználási körömet tekintve, egyszerűen csak így dobta az agyam, valszeg egy g4560-al ugyanúgy ellennék..de vehetném a másik oldalt, aki meg csak tudatlanul megrendeli összerakatja a bolti, vagy a helyi infós javaslata alapján, esetleg megveszi az előre összerakott agyontúlárazott konfigot, aztán kalap-kabát)

    Egyébként bele lehetne itt menni ezekbe az önhülyítésről szóló dolgokba, ami a mai világban van (pl. okostelefonok 4k kijelzővel 5colon meg hasonló agyrémek) és lenyomják a vásárlók torkán azt sugallva, h ő ebből majd gyakorlati hasznot lát, de nem teljesen a topikba való, úgyh ezt hagyjuk..

    ez a sok mag meg szál dolog jó lesz majd egyszer című melodrámát meg már hallottam 5 éve is..azóta ott tartunk h vígan elvan a közönség nagyon nagy százaléka akár egy i5-el is..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák