Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz HavocS #668 üzenetére

    Ezek ezer éves, tökéletesen bevált tesztprogramok. :K Semmi szükség továbblépni róluk jelenleg.

    Elhiszem, hogy ezek a játékok mennek, de ezekkel aki akart, már ezer éve játszott. A Crysis 3 azért kedvelt tesztprogram, mert nagyon jól lett megírva, a grafikája is szép, és a mai napig élvezetes. Nem tudom, mi bajod vele, szép is és kihívás is van benne, ha magas nehézségen játszod.

    Oké, értem, hogy ezek olcsó procik, de ha ez megnyugtat, az az Ivy Celeron nekem bármiben tetű lassúnak tűnt. A 2/4-es Atomok meg a másik, emberi lényt még netezni sem büntetnék olyannal. :U

    Oké, lehet velem vana baj, de bár tény, hogy van sok szélp, esztétikus grafikájú DX9 játék, de azért az már nagyon nem az, amihez ma hozzá van szokva az ember. Brutálisan nagy különbségek vanank a DX11 képminősége javára.

    (#725) Fiery: Szerintem nem véletlen, hogy most ez a két CCX-es lapka jött először. Itt most ki tudják tesztelni, ha nem is tökéletesen fürge a célzott piacra tökéletes lesz, aztán majd a kmolyabb szerver lapkákba mehet egy továbbfejlesztett jobb dizájn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák