Új hozzászólás Aktív témák

  • apa111

    aktív tag

    válasz VirsLee #4870 üzenetére

    Ha téged is igy nyilvánossan igy szurkálnak te sem hagynád magad.Ha nem vagyok szimpi akkor van privi lehet odasirni barkinek.Valoszinu ott is megvedenem magamat.De hogy most már a személyeskec a családommal kapcsolatban ez már egyenessen serto.Annyira kiváncsi vagy 48 évemet taposom ha ez számit valamit 2 gyerek apja vagyok .Agz eggyik 24 autoszerelo a másik iskolás és már csak neki kell a helyesirast tanulni.Hogy azert hozza fuzzem neked egyik iskolamat sem buktam el.De hogy en is irjak valamit megvoltam gyozodve arrol ,hogy ilyen koru emberkek mint te azok cseszegetnek az irasom ez az a generacio akik azt hiszik mindenkinel okossabbak.Meg neznem a privatodat hogy ryzen ugyben hanyan irtak rad hanyan kertek segitseget vagy velemenyt.Azt mondom neked is ne oktass ki masokat bolcsebb maradst tole hidd el kapsz meg eleg pofont az eletben es akkor ra jossz hogy ertelmessebb csondben maradni mint oktatni masokat foleg hogy egy ertelmesset nem irtall nekem hogyan tudnam 4,2 ghz meghajtani a ryzent.Szoval neked is azt tanacsolom ne masok eletebe vajkaj lepj tull a helyesirasomon hidd el nem volt hatranyom az eletemben abbol kifolyolag.Legyen szep husvetod sok locsolast ha tartod ezeket a husveti szokasokat.

Új hozzászólás Aktív témák